Wpis z mikrobloga

Mam ps5 od ponad roku, oprócz psującego się pada nie miałem żadnych problemów, ale niedawno kupiłem dying light 2 wersja ps4. grałem pare dni i po nich. Jak włożyłem gre do napędu ta zaczęła wyć i to nawet jak gra sie nie wczytywała przez napęd. Była głośna cały czas, nieważne czy jestem w menu czy w gierce. Jak grałem w f1(wersja ps5) to nic takiego nie było, ani nigdy nawet jak grałem w gry z ps4, sprobuję potestować teraz na innych grach z ps4. Miał ktoś taki problem? minęła gwarancja producenta, oddawać do rękojmi?
#ps5 #ps4 #playstation #sony #dyinglight2
  • 3
  • Odpowiedz
@frankunderwood1: Grasz w wersję ps4 na ps5? Nie pobrałeś sobie aktualizacji? Ogólnie mam wrażenie, że ten odgłos zalezy od samej płyty. Grałem w wiele gier z ps4 na ps5 i konkretne płyty mega się różnią pod wzgledem głosniosci przy ich odpalaniu jak i graniu. Taki shadow of the colossus podczas kopiowania gry z płyty i przy samym odpaleniu wyje niemiłosiernie głosno, ale takie final fantasy 12 czy Gran turismo sport
  • Odpowiedz
@Piechara: nieeee, kupiłem wersje pudełkową na ps4. A gram w wersje z aktualizacją na ps5. Absolutnie nie wiem od czego to zależy, bo na początku tak nie wyła. I to coś z napędem, bo nawet jak jestem w menu konsoli to tak wyje z tą grą w napędzie
  • Odpowiedz