Wpis z mikrobloga

Wie ktoś gdzie mogę zobaczyć serial Reguły Gry z Zakościelnym na podstawie amerykańskiego Rules of Engagement? Serial w 2012 roku był emitowany na stacji TVN7 i powstał tylko jeden sezon. Na playerze nie ma, wydania DVD też nie. Możliwe, że ma to coś wspólnego z amerykańską licencją, ale ponoć polska wersja serialu była dobra, dlatego chciałem go zobaczyć. #vod #seriale
  • 9
@RugFlipper: nie jestem obeznany w polskich zasobach tego typu, ale na tyle co szukałem to na razie mi ten serial wychodzi na jakieś Lost Media. Jedynie kilka urywków na jutubie, a żadnych torrentów znaleźć nie umiem ()
@PeterFile: mała oglądalność i coś z reklamami wtedy nie pykło bo najpierw drugi sezon był zapowiedziany. Hela miała sporo retransmisji to pewnie by się znalazło gdzie te odcinki, ale Sposób użycia to pamietam tylko jak leciało w danym sezonie telewizyjnym. Widziałem ze dwa odcinki ale jak przez mgłe je pamietam. Czyli kolejne polskie Lost media do listy trzeba dopisać
@PeterFile: i jeszcze zauważyłem, że wszystkie seriale produkowane przez TVN na amerykańskich licencjach nie trafiają na Playera. Niania Frania była hitem a nie jest dostępna w ich streamingu. Tylko w jej przypadku cały czas są retransmisje w TV ale o dziwo na kanałach Polsatu, więc TVN musiał mu sprzedać licencje