Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: tak jak wszyscy pod tym tagiem, zbanowac wszystkich!

dlatego już dawno sie mówiło, że regulamin jest z d--y, kto sam kiedys wrzucił swoje zdjęcie, ten sam sobie winien
  • Odpowiedz
@RomeYY: nie wiem o co Tobie chodzi. Masz zły dzień czy co, że stałeś się strażnikiem sprawiedliwości i chcesz rozdawać bany na lewo i prawo?

To jest takie:

aaa p---------e Cie, tak dla zasady
  • Odpowiedz
@M4lutki: Chodzi o to, że niesłusznie polecieli tamci, bo regulamin jest z d--y. A jak tamci polecieli, to niech moderacja będzie konsekwentna, nic więcej.
  • Odpowiedz
@RomeYY: Dalej uważam, że to co robisz jest chamskie. Tamci zostali zgłoszeni, nie wiadomo przez kogo, Siekiera akurat nie został zgłoszony i przez to nie dostał bana, więc miał szczęście i tak powinno zostać. A Ty mu chcesz władować bana "bo tamci dostali to ten też musi". Od jednego bana mniej na wypoku świat się nie zawali.
  • Odpowiedz
@RomeYY: Ale Ty nie rozumiesz, że szkodzisz komuś i robisz to z premedytacją? Do tego się tym chwalisz. No przepraszam Cie... ale to jest trochę gimbusiarskie zachowanie. Jemu się udało, im się nie udało uniknąć bana, trudno takie jest mirko nic z tym nie zrobisz. Trochę mi swoim zachowaniem przypominasz Axelio, który kosztem innych próbuje wywołać jakąś psełdo rewolucję i naprostować świat (w tym wypadku moderacje).

Jak sie tak wszyscy
  • Odpowiedz
@RomeYY: weź w ogóle odwal się ode mnie. Uczepiłeś się mnie jak rzep psiej d--y tylko dlatego, że zwróciłem ci uwagę, że niezbyt ładnie jest nazwać kogoś 'k---ą'. To według ciebie jest całkiem OK?

Co ty, z patologii jakiejś jesteś że ludzi k-----i nazywasz? Wyjdź bo tylko się pogrążasz
  • Odpowiedz