Wpis z mikrobloga

#cukrzyca
Moja luba ma cukrzycę, nienawidzi się kłuć, więc sprawiłem jej FreeStyle Libre. Precyzja między odczytem takim a z ręki tradycjnie to różnica do ok. 10 pkt. Ogólnie była zadowolona, kupione było na próbę, dużo opini czytam negatywnych że źle mierzy, nie działa to jak trzeba, tutaj jednak się sprawdziło. No i pytanie czy są jakies tańsze odpowiedniki niż FreeStyle Libre? Czujnik na 2 tyg kosztuje 255 zł, nieco sporo jak za wygodę. (°°
  • 15
@alan-parysek: można ogarnąć aplikację do resetowania sensora, wtedy 14 dni leci od nowa. Wiadomo, że nie zawsze wytrzyma kolejny cykl, ale zawsze coś.
Oprócz tego sensory Enlite i Guardian Connect. Sensory można odkupić często na grupach FB.
@Katiee
@Katiee: nie, ta bateria wytrzymuje długie miesiące. On jest po prostu zaprogramowany na 14 dni, a właściwie 14d 12h, bo tyle się wyciąga na nieoficjalnych aplikacjach.
@taju: we Francji jest narzucona cena w aptekach. W innych krajach europejskich jest to chyba 50 Euro. Inna sprawa to siła nabywcza.
@alan-parysek: nie, to raczej nie ten program. Poszukaj grupy Freestyle Libre Polska na FB. Tam wszystko znajdziesz.
@Szyminho: Zgdza się, aplikację zakupiłem ale problem bo nie mam urządzenia na android, używam iOS. Bedę mógł sprawdzić działanie dopiero jak pojadę do domu rodzinnego, domownicy wierni androidowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)