Wpis z mikrobloga

Elo, w końcu wjechał wywiad z Pablo TYBORI po wczorajszej "Zadymie".

Sorry, że tak długo ale wpadł kumpel porobić ujęcia z drugiej kamery i montaż zajął więcej niż się spodziewałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dajcie znać czy bez tych miniaturek lepiej to wygląda no i co dla mnie ważniejsze... Wolicie materiały z jednej kamery ale szybciej uploadowane czy raczej dobrze Zmontowane ale jednak w wolniejszym tempie?

Specjalne podziękowania dla @qubonafide02 @Bruteno1 @Majkel94

Oraz @yefug @el_chapo_2020 nie spodziewałem się że uda się podpytać o tego grzyba a samo wpadło ( ͡ ͜ʖ ͡)

#famemma #highleague #primemma
TraszTok - Elo, w końcu wjechał wywiad z Pablo TYBORI po wczorajszej "Zadymie". 

Sor...
  • 19
  • 1
@qubonafide02 słowo droższe od pieniędzy

@Majkel94 True dlatego w ogóle myślę w ogóle czy tych wywiadów nie robić live. Po live video i tak trafia później do materiałów na kanale i może być oglądane później więc może to byłoby sposobem. Zwłaszcza że jestem sam więc to też trochę zautomatyzuje sprawę.

@yefug chyba się przejadę na te konfe jutro jak tylko się dowiem gdzie jest
@TraszTok: Najmana mozesz zapytac o to dlaczego ustawia konflikty na swojej gali. Dlaczego taki rynsztok wylewa sie z tych konferencji. Dlaczego nazywa kogos konfidentem skoro sam podaje kazdego do sądu. Dlaczego nazywa kasjo slupem skoro sam nie ma udzialow w federacji. I tak na rozluznienie : kogo typuje w walce Parke : Popek.