Wpis z mikrobloga

@Dreszczyk: wirtualne przymierzalnie to pomysł stary jak AR/VR, żeby nie powiedzieć że był to jeden z pionierskich pomysłów. Nie mówię, że rynek jest nasycony (bo rzadko który naprawdę jest), mówię - że nie rozumiem czemu miałbym się dorzucić na zrzutkę na odgrzewanego kotleta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lunatik: podrzucisz jakiś pare przykładów które są już zaimplementowane i gotowe do użytku? W temacie jestem ponad rok i nie znalazłem jeszcze sklepu z pełną wirtualna przymierzalnią, chyba że mówisz o przymierzaniu butów i okularów? A jeśli to odgrzewany kotlet, to podrzuć jakieś stare projekty, chętnie pogrzebie w tej archaicznej technologii ( )
@b4rosz: Jest sporo takich aplikacji, pierwszy wysyp (głównie: pomysłów) był w okolicy 2013, kolejny - gdy ogłoszono pierwszy lidar w telefonie, później pandemia, a teraz metaverse dalej napędza rynek (wraz z samym Markiem Zuckerbergiem na czele).

Jest jeszcze więcej sklepów które taką aplikację miały ale się z niej wycofały. E-commerce to jest potężny biznes, i tutaj konkurencja idzie na noże o każdy % sprzedaży.

Pracowałem nad podobnymi projektami już w 2018
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lunatik: dzięki za rzeczowy komentarz! Wearfits znamy, projekt trwa już długo i wygląda na to, ze nigdzie nie znalazł zastosowania, a założyciele skupili się na obuwiu. Jest też teochę zagranicznych projektów, które są w podobnej fazie, np style.me. Moje pytanie dotyczyło projektów które znalazły już zastosowanie i są do ogólnego użytku dla klientów. Twój pierwszy komentarz sugerował, że takie aplikacje są dostępne i nie ma co pchać się w tak konkurencyjny