Wpis z mikrobloga

Włączyłem ich ostatni film bez głosu, jak ze sobą rozmawiają i tylko przyglądałem się tej kobiecie na jej reakcje, jej mimikę i doszledem do wniosku ale to błyskawicznie że jest aktoreczką, która przyczepiła się do białasa, nie kocha go i on się jej nie podoba. Aktorka, gra, udaje, jest mega sztuczna i aż mi jej szkoda. Czy ten chłop tego nie widzi, jest tak głupi? Czy tylko ja widzę, że jest nieszczera i się męczy z tym palantem? Kto normalny chce być w związku z osobą, która nie odwzajemnia żadnych uczuć.

#ucieczkadoraju
  • 6
@Miskagnoju: Ja mam inne wrażenie oglądając więcej materiałów z nimi np. jej tik toka. Jedyne co tam robi to się nim flexuje przed innymi filipinkami. xD Generalnie to widać, że palma jej odbiła po tym jak 1) stała się dość popularna na tik toku gdzie zbliża się do 30k obserwujących i kreuje na influencerke, a każdy jej tik tok jest albo o tym jaka jest piękna albo pokazujący luksusowe życie i
@chlopak_z_blokow: Mówisz, że dziewczyny marzą o takim poziomie życia, a jednoczescie się dziwisz, że rozwija swój social czy inne Instagramy. Na tym to polega, by mieć lajki i tym sposobem się chwalić i trzepać kasę. Jaki to ma związek z byciem pustym? Każdy pokazuje to, co ma i to co ludzie chcą oglądać.
Ja obejrzałem jeden urywek z nimi i po mowie ciała widzę, że rozed nim gra . Co nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Meserole: Koleś ten nazywa się Damian Drążek i na vlogach pokazuje swoje życie na Filipinach i czasem nagrywa jakąś muzykė i teledyski do niej. Obecnie mieszka na wyspie Panglao. Ma dwoje dzieci: syna w Polsce i syna z Filipinką, ale nie wiadomo co z nimi dzieje się ¯\(ツ)_/¯

W okolicach nowego roku wybuchła afera związku z podejrzanymi okolicznościami, w których brał ślub. Dotyczyła też zbiórek, które robił aby pomóc swej
Pobierz pelt - @Meserole: Koleś ten nazywa się Damian Drążek i na vlogach pokazuje swoje życi...
źródło: comment_1644593362Pr45tmJA81FuzUTXgEmSlj.jpg