Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Prezent dla różowego na #walentynki się klei, można naprawiać kolejny ekspres (ʘʘ)
Bibuła za 3 zł, odrobina kleju do papieru, trochę drutu z jakiejś drucianej opaski do kablii nożyczki. Całość wsadzona do szklanego stojaka na ogrzewacze. Za rok kupię porządny papier do tego, bo dopiero dzisiaj przypadkiem znalazłem bibułę premium w sklepie, ale już za późno no nowego kwiatka.
Efekt z metra - wyglądają jak prawdziwe, dopiero z bliska widać nietypową strukturę jak na liście.

Zdjęcie w automacie wyglądało tragicznie, jedynie w trybie manuał można było uzyskać w miarę naturalny kolor ()

#chwalesie #rekodzielo
Pobierz Kulek1981 - Prezent dla różowego na #walentynki się klei, można naprawiać kolejny eks...
źródło: comment_1644515764gr0JQBf0gy4c5UouKkAQGL.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kosaml: sam, spokojnie zdążysz. Kwiatki robiłem w sumie trzy może cztery godzinki z przerwami.
Bibuła w markecie, za kilka złotych. Ta premium jest za 7 zł sztuka, ale ta tańsza też daje radę. Sam pomysł wykonania z tego filmiku. Szkło od spodu to stojaczek na podgrzewacz z auchana za 4 zł.
Nie kleiłem klejem na gorąco, bo nie mogłem znaleźć pistoletu, wszystko.
Kulek1981 - @kosaml: sam, spokojnie zdążysz. Kwiatki robiłem w sumie trzy może cztery...