Wpis z mikrobloga

Samsung s21 ultra czy s22 ultra? Co myślicie? Specyfikacja niemalże identyczna. cenow s21 trochę taniej ale do s22 w przedsprzedaży dodają słuchawki, da się kupić na raty i 2 razy gratis. Rano był kod zniżkowy na kilkaset zł od Klawitera, ale 50 sztuk rozeszło się w 5 sekund. Teraz mam dylemat na który model polować i gdzie najtaniej dostanę :D

#samsung #telefony
  • 10
@wanderlust00: Jeden uj jak zależy Ci na rysiku to S22 ultra, bo reszta jest praktycznie identyczna po za ciut lepszym prockiem ale sądzę, że w codziennym użytkowaniu nie będzie miało to najmniejszego znaczenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wanderlust00:
Nie jestem w stanie doradzić bo mam focha na Samsungi za kasowanie wyposażenia tj. microSD, Jack, ładowarka, brak mocnej baterii od lat. Soft mają najlepszy na rynku ale wpienili mnie tym kastrowaniem przy jednoczesnym podbijaniu cen. Ja bym poczekał bo s21 u potrafił się przegrzewać.
@MercedesBenizPolska: @Endrius: @MxS89: niby nie ma nic przełomowego, ale wybór jaki teraz widzę to:
- s21 ultra, niewiele tańszy od s22 ultra
- s22 ultra, słuchawki gratis
- iphone 13 pro max
- iphone 12 pro max
- huawei p50 pro

Zależy mi na dobrych zdjęciach i jakości wykonania, pamięć 256GB. Reszta jest w miarę taka sama, każdy ekran na plusy i minusy, baterie podobne, prędkość "chodzenia" podobna. Do