Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Kurła - poszedłem oddać dekoder po zakończonej umowie w Cyfrowym Polsacie. Nie wziąłem porrfela. :/ Nie odbiorą dekodera bo muszą popatrzeć na dowód. xDDDDDD mObywatel - nie honorujemy. xDDDD Bez jaj proszę, przecież dekoder, jego nr seryjny, jest powiązany tylko z jedną moją zakończoną umową. Proszę żeby rzuciła okiem na mObywatela i elo. Nie bo kamery. xD

Serio... W całej tej sytuacji chodziło o dobrą wolę tylko i wyłącznie. Tej że strony pracownicy punktu zabrakło. Ja tylko chciałem oddać im ich sprzęt.

#zalesie #cyfrowypolsat #polsatbox
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szczurek_87 dobra wola dobrą wolą a jaką miała pewność że jej nie #!$%@? potem lub szef nie obejrzy nagranie i przez to straci premie. Pracując z klientem nauczyłem się trzymać zasad(nie twierdzę że ty taki jesteś) choć nie uznawanie mobywatel jest dziwne.
  • Odpowiedz
Nie no słuchaj, nie ma co zrzucać winy na szeregowych pracowników (w praktycznie każdej sytuacji). Oni tak na prawdę mają gówno do gadania. Robią to, co kierownik karze. W przypadku buntu - wypad z roboty albo obniżka pensji czy coś takiego.
  • Odpowiedz