Wpis z mikrobloga

@tarushiba na dniach coś pooglądam właśnie na yt, żeby zobaczyć jak się do tego wszystkiego zabrać. Właśnie skończyłem sesję, to mam chwilę oddechu ( ͡º ͜ʖ͡º)
A plan mam wstępnie żeby do sierpnia albo bezpieczniej lipca nauczyć się jak najlepiej robić żeby takiego kotka ogarnąć właśnie idealnego ()
Ale to tylko plany, zobaczymy, czy nie będzie słomiany zapał xD
  • Odpowiedz
@imperjo: No właśnie tez mnie martwi słomiany zapał, ale z drugiej strony - masz coś co Ci się podoba i chcesz to stworzyć. Będziesz nie tylko miał satysfakcję z posiadania takiego wydzierganego pluszaka, ale również z tego, że zrobiłeś to sam.
I to może być dobrą motywacją do tego, by to kontynuować, bo jednak efekty tego hobby są namacalne :)

Ja na razie trochę mam problem, bo gubię się w tych oczkach - niby wiem co robić, ale w sumie potem nie wiem czy to w tę stronę, czy w tę, czy mam to ściągać, żeby było ciaśniejsze, czy ma być luźne, czemu mi się w ostatnim materiale zrobiły dwie dziury na całe palce, których być nie powinno, czemu mi się zawija, zamiast być prosto, czy źle trzymam materiał czy włóczkę czy co...

I przyznam, że fajnie, że jest Youtube i blogi i że można się nauczyć tego wszystkiego z internetu, ale jednak przydałaby się osoba na żywo, która by zobaczyła jak coś robisz i powiedziała co robisz
  • Odpowiedz