Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
Dawno nas nie było, a w skrzynce pojawiają się czasem pytania o rabat.
Obecnie mamy walentynkową promocje -20% na wszystkie kombinezony, więc zapraszamy na https://bonamera.com

Wiemy, że w tym wpisie nie może zabraknąć #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W piątek wieczorem #mirkolos wybierze Mirka lub Mirabelkę. Zwycięzca może wybrać jedną z nagród:
- komplet piżamy
- kombinezon
- koszulę nocną

Pozdrawiamy :)
Pobierz BONAMERA - Cześć Mirki,
Dawno nas nie było, a w skrzynce pojawiają się czasem pytani...
źródło: comment_1644493790IUWTWLoNoJlSmGtVVOv7Zh.jpg
  • 123
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@chrominancja: To chyba masz jakiś inny egzemplarz, kupiłem żonie ten sam model w zeszłym roku i już po miesiącu wylądował w szafie... materiał mi zdaniem słaby, za linki to zwykle napy z którymi trzeba się obchodzić baaaardzo delikatnie... Napialiłem się na ten kombinezon po takich komentarzach jak Twój i żałuję
Pobierz sliwowica - @chrominancja: To chyba masz jakiś inny egzemplarz, kupiłem żonie ten sam...
źródło: comment_1644507687PQXEMtLYCRfflzlvgdY3Ud.jpg
@panzielony: tak, czuć napy jak w każdym innym ubraniu, które napy posiada. Materiał jest tak cienki jak każda damska bluzka z długim rękawem ale jego skład jest całkiem niezły bo jak pamietam to głównie bawełna. Jeśli chciałaby grubszy to będzie miała problem by znaleźć, może musiałaby szukać jakichś zimowych? To jednak bardziej ma być piżama i lekki strój do domu by się nie zapocić w ciągu dnia.
Ja na zimniejsze dni
@BONAMERA Przez jakiegoś look a like'a widzę Wasze reklamy na Facebooku od roku, a naprawdę nie interesuje mnie piżama z klapą na dupie (°°