Wpis z mikrobloga

Szalom
W końcu złożyłem Saturna i ISS i będę się zabierać za lądownik ale tak sobie pomyślałem i jak już złożę i nacieszę to czy z tych trzech zestawów nie wyszła by fajna baza księżycowa, taki challenge, tylko te 3 zestawy i ewentualnie plate 32x32( ͡º ͜ʖ͡º)
Astronauci są, ISS to kopalnia detali, tylko strukturalnych coś mało ale może jakoś w formie walców/cylindrów zrobić, co myślicie?
Szkoda by mi było psuć na marne ()
Wołam wszystkich co się ostatnio z MOCami udzielali, z chęcią usłyszę co myślicie @m_longer @damw @salvador94 @yankowich @szcichy @Niszczycielski_Muminek @JackBauer
Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam i zapraszam do dyskusji (òóˇ)
Pozdro
#lego
MojszeZimmerman - Szalom
W końcu złożyłem Saturna i ISS i będę się zabierać za lądown...

źródło: comment_1644452204JrWriZU2O5N0oek2ZrYK9U.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@MojszeZimmerman: Fajny pomysł ale faktycznie w skali figurek chyba może być za mało klocków. Jak masz blisko do któregoś lego store to możesz zgarnąć trochę białych klocków po taniości ze ścianki. Oczywiście wołaj na postępy ;)
  • Odpowiedz
@MojszeZimmerman próbuj, rób powoli, nie poddawaj się xD Ja tak mam ze zbrojownią, że nie spędzam nad nią każdej wolnej chwili, tylko czasami mnie najdzie by coś zbudować i to buduję. Teraz wiem, że dalej mnie elementy limitują i gromadzę listę tego, co będzie mi potrzebne.
  • Odpowiedz