Wpis z mikrobloga

@pekak: @odysjestem: @Akqub: Strona to www.plantreningowy.pl Sama domena jest dosyć stara, natomiast ja prowadzę ją od ponad roku. Chodzi o pozycjonowanie w Polsce, budżet nie jest ograniczony - w końcu chodzi o inwestycję która powinna się w końcu zwracać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oglądałem pakiety z seospot, ale nie jestem zdecydowany dopóki nie poznam Waszego zdania.

Dzięki za pomoc!
  • Odpowiedz
@Hanslik: jak PL to na start obczaj sobie Linkhouse albo Whitepress
tak w skrócie to linkowanie działa, bo wzmacnia autorytet twojej domeny, przez co jest dla Google wiarygodniejsza
  • Odpowiedz
@Akqub: @pekak: Dziękuję Wam
Jak sądzicie, jak oceniacie ? Linkbuilding jest skuteczną metodą pozycjonowania ? ;) Jak było w przypadku Waszych domen ? Jak to wygląda z "pakietami" firm oferujących tego typu usługi ? Oczywiście samemu również przyłożę się do linkowania.
  • Odpowiedz
@Hanslik: trzeba dobrze wybrać, bo jak tanio dostaniesz pakiet jakichś ruskich gównianych domen to nic nie da, z drugiej strony na linkhouse czy whitepress wydasz więcej zdecydowanie. Jak sprawdzałem konkurencje u siebie to się zdziwiłem. Google ciągle trąbi że gówniane spamerskie linki tylko pogarszają sprawę, 3/4 mojej konkurencji po 3 miesiącach dostają nagle boost z 0 linków do 3000 xd i to same gówna spamerskie. Ja staram się szukać wartościowych ale
  • Odpowiedz
@Hanslik: Kolega, dużo roboty. Strona nie ma zoptymalizowanych tekstów, ciężko określić w jakie frazy kluczowe celujesz, w jaki target chcesz się pozycjonować - lokalnie, na cały kraj? - do tego teksty mogłyby być napisane przez copywritera, sama strona też wygląda średnio. Nie zniechęcam, ale jest dużo roboty tutaj, ale zacznij od planowania zanim zaczniesz wydawać kasę na linki itp.
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: staram sie pozycjonowac kazda kategorie pod slowa kluczowe stosowne do danej kategorii, inaczej ciezko bedzie sie przebic. Co do pracy to wiem... Bedzie bylo i bedzie jej mnostwo.
Dzieki za udzial w watku !( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hanslik: Spoko, jak coś, to ja linki kupowałem i mam bardzo dobre rezultaty, ale na ten moment odradzałbym kupowanie czegokolwiek - najpierw strona -> optymalizacja on-site -> dopiero linki.
  • Odpowiedz