Wpis z mikrobloga

@szmichal: Bardzo możliwe że tak właśnie jest - Święczkowski to nie jest jakiś wzięty z kapelusza random, jak to usilnie próbują teraz nam wmawiać kuce, to jest ziomek będący w zasadzie twarzą (i głównym, ekhm, mięśniem) pisowskiej "reformy" sądownictwa, a stanowisko w TK jest dla niego kartą wyjścia z więzienia, przynajmniej na parę lat, bo facet jest tak mocno umoczony że, jeśli kiedykolwiek dojdzie do rozliczenia PiS, jako jeden z pierwszych
  • Odpowiedz
@L3stko: Narodowcy plują wam otwarcie w mordy spiskując z Ziobrą a wy jak zbite żony z syndromem sztokholmskim jeszcze ich bronicie xDDD

Nie ma w Polsce głupszego i bardziej tchórzliwego organizmu od konfiarza, po prostu nie istnieje taki gatunek. Widocznie wasz mały klubik dla moralnie i umysłowo uszkodzonych to jedyne miejsce na świecie gdzie was ktokolwiek akceptuje, więc zrobicie wszystko aby bronić swojego plemienia xD

I jeszcze te statystyki głosowań gdzie
  • Odpowiedz
@L3stko nikt nie liczy na żadne "sprzeda", przecież #!$%@?ą PiSowi kielbache za darmo. Rozumiem jeszcze poparcie w sprawie jakiś aborcji, bo mają podobnie #!$%@? w głowie, ale poparcie decyzji personalnych to upadek i #!$%@?
  • Odpowiedz
zostala ostro zbesztana przez neuropkow


@kasztanowcowiaczek: i normalni ludzie z konfy zrobią to samo, jak narodowcy przejdą do pisu ¯\_(ツ)_/¯
Ale fakt jest taki, że Neuropki od początku kadencji tak płaczą, że już za chwilę konfa przejdzie do PiSu, a póki co jedyna osoba która przeszła do PiSu to jedynka Lewicy xD

+ neuropki nie wala konia do lewicy

Ja wiem, neuropki wielcy liberałowie co walą kuca do Socjal Demokraty (
  • Odpowiedz
i normalni ludzie z konfy zrobią to samo, jak narodowcy przejdą do pisu ¯_(ツ)_/¯


@marv0oo: polowa konfederacji nie musi tam przechodzic, bo i tak glosuje identycznie jak pis. co mnie obchodzi w jakim kole poselskim ktos jest? na solidarna polske i gowina tez sie mowi po prostu pis xd

Ja wiem, neuropki wielcy liberałowie co walą kuca do Socjal Demokraty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@marv0oo: tak,
  • Odpowiedz
przechodzic, bo i tak glosuje identycznie jak pis.


@kasztanowcowiaczek: nie tylko oni. Kto głosował na 13/14 emeryturę? Kto głosował za podwyżkami dla posłów? Kto głosował za kartkami na wakacje? Kto popierał nielegalne lockdowny? ¯\_(ツ)_/¯

mowi jak to lewica jest boska partia

Widzę, że nie do końca wiesz o kogo mi chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to tylko mnie utwierdza w przekonaniu, ze z neuropków są tacy
  • Odpowiedz
nie tylko oni. Kto głosował na 13/14


@marv0oo: ja #!$%@? XD bedziesz teraz jakies glosowania dobieral pod teze, bo tak ladnie. lewica robi loda pisowi w gospodarce a narodowcy z konfy gospodarczo i swiatopogladowo. tak, wiem, ze najwazniejsza jest gospodarka i oczywiscie lewica glosujaca w sprawach gospodarczych zgodnie z pisem to wrogowie narodu, a narodowcy glosujacy w kazdej dziedzinie zgodnie z pisem to po prostu brak dyscypliny partyjnej. no ta, powiesz
  • Odpowiedz
bedziesz teraz jakies glosowania dobieral pod teze,


@kasztanowcowiaczek: to powiedz mi jak się NIE dobiera głosowań pod tezę xD Mam specjalnie przeciw tezie dobierać takie gdzie głosowali niezgodnie z PiSem? xD bo ty tak mówisz? xD nie żeby coś, ale na tym polega argumentacja - na umocnieniu argumentami swojej tezy. I ja te argumenty mam.

tak, wiem, ze najwazniejsza jest gospodarka

Najważniejsze jest, żeby w tym #!$%@?łku się dobrze żyło, czyli
  • Odpowiedz
To już napiszę wprost - Donald Tusk.


@marv0oo: tusk socjaldemokratą? XD
tusk to zwykły chadek, cześć ludzi się do niego ironicznie tasuje, a część prawdopodobnie traktuje go jako kompromis między skrajnymi prawakami z konfy i naiwniakami z lewicy

Liberał podniecający się socjalistą

Raz socjaldemokrata, raz socjalista - po prostu komunista ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

to powiedz mi jak się NIE
  • Odpowiedz
tusk socjaldemokratą? XD


@kasztanowcowiaczek:

Ale chcę też powiedzieć, że im dłużej jest się premierem, tym bardziej staje się w jakimś sensie socjaldemokratą

ale niby potem pisze o sobie jak o jakieś dziwnej abominacji xD

Dzisiaj mogę z pełnym oddechem powiedzieć, że ta lekcja Leszka Kołakowskiego, jak się stać liberalno-konserwatywnym socjalistą, mnie się wypełniła w stu procentach.


Raz socjaldemokrata, raz socjalista

Skrót myślowy, może błędy ale jestem zbyt leniwy by pisać Nty
  • Odpowiedz