Wpis z mikrobloga

@log-inowy: nie no, czasami trzeba się przyczepić żeby się tu nie zrobiły stragany jak na grupkach facebookowych gdzie narzucają 50% marży, zdarza się że nie słusznie się przyczepi i trzeba się z tego wycofać..

A co do tej drugiej części to po prostu mnie to zaciekawiło o co chodzi, bo na pierwszy rzut oka nie widać tu logiki :P sam przyznaj że dziwnie wygląda rozbiórka gdy op rozbiera flakon po cenie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@log-inowy: faktycznie dziwnie to wygląda, może jednak powiedziałbyś jak to jest że odlewasz po cenie niższej niż cena zakupu? Nie dość że robisz sobie pełno roboty z odlewaniem to jeszcze nic ci nie zostaje i na tym tracisz. Sorry ale ewidentnie coś tu nie pasuje
  • Odpowiedz
@Asjopek: nieważne gdzie był, lepiej brzmi że op chciał tyyyyyllleeeee zarobić

@AlbertoMohitas cena przy produkcie nie jest ceną ostateczną, została obniżona kodem rabatowym. Zamieszczając zrzut chciałem pokazać że nie jest to żaden fake z allegro za 109 zł
Chyba jeszcze nie widziałem na tagu aby ktoś sie tłumaczył czy dokłada do rozbiórki i czy śmie wyjść na plus.

@Pat6er Zarobek ok czy za mało/za dużo ?
log-inowy - @Asjopek: nieważne gdzie był, lepiej brzmi że op chciał tyyyyyllleeeee za...

źródło: comment_1644409844SU8lwCg0tDoAGn2FkrQlCS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz