Wpis z mikrobloga

Chciałbym używkę. Nie mam w zwyczaju kupowania nowych sprzętów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Właśnie niedawno na Allegro lokalnie mignął mi jeden za 1200 zł, ale za długo czekałem. Teraz 1600 zł to minimum. Pewnie w niemczech mają większy rynek wtórny.

Czyli uważacie, że warto?
@WykopowyDzban: Ja bym się bał z używką zza granicy, bo w razie wtopy ciężko będzie dochodzić swoich praw. Niektóre duże HomePody miały przypadłość do wyłączania się z hukiem po bliżej nie określonym czasie od kilku sekund do kilkunastu minut. Z tego co czytałem to raczej był problem nienaprawialny.
@WykopowyDzban: mam dwa i są zajebiste, do muzyki świetne, gorzej do filmów (aczkolwiek na swój rozmiar i oryginalny koszt to 2 homepody > tani soundbar)

Obecnie nie wiem czy bym się nimi interesował - są trudne do dostania, okazuje się, że po aktualizacjach są bardzo awaryjne, trochę problemów rozwiązali ale nadal to dość specyficzne głośniki. Pewnie bym postawił na sonosa move czy coś podobnego co można łatwiej połączyć w grupki (mam
@WykopowyDzban: po czasie okazuje się, że homepody mają tendencję do przegrzewania się i wtedy po prostu padają. Apple w stanach wymienia je na nowe w ramach programu wymiany (nawet po gwarancji), ale jako że nie ma ich juz w produkcji to wkrótce ich po prostu zabraknie. Po aktualizacji do tvos 15, szczególnie z użyciem apple tv (ale też pewnie jak masz homekita i np. kamerki), jest to na tyle popularne, że