Wpis z mikrobloga

Siema!
Tak ostatnio za mną chodzi temat taniej terenówki, od tak na pół roku pojeździć pobawić się, zniechęcić i nigdy nie wracać do tematu bo na dłuższą metę jestem za biedny a mam już hotchatha na utrzymaniu.
I tak trafiłem sobie na Ładę Nive oczywiście.
Za 5k jako takie sztuki gdzie można rozpoznać jaki miały fabrycznie kolor oprócz rdzy.
Vitarki chyba nie chce bo jednak pognite to już tak samo a w utrzymaniu droższe, a i raczej nie tak łatwe w naprawie co myślę że przy takim rujskim grzybie mógłbym coś zdziałać (ch0ja się tam znam łączniki stabilizatora se potrafię wymienić albo klocki hamulcowe) więc może z jakimiś problemami w nivce tez bym coś wymyślił.
Warto się w to pchać tak na chwilę nawet?
Przyznam że się zauroczyłem jej urokiem i hardbass cały czas mi szumi w głowie na myśl o rekreacyjnym bruszeniu przez oranke pod domem.

#lada #terenowki #samochody #motoryzacja
  • 5
@s---k
Ze do poprawienia to się liczę, i nie koniecznie mam tu na myśli upgrade ale to pewnie też zawsze z czasem przychodzi i juz nie koniecznie opłacalne w takiej lądzie. chce zobaczyć w ogóle czy to to, najwyżej foka pójdzie papa bo i tak nie ma już gdzie przyciskać :(

A terenwizje właśnie oglądałem ale tam to jednak dość doinwestowane.
Jest szansa na odzyskanie tych pieniędzy włożonych w zakup jeśli w
@s---k jej myślałem że jak kupie Gruza za 5k to, za 6miesiecy sprzedam za 5k pomijając jakieś drobne naprawy, bo jak wypadną grube to lipa.
Dzięki ogólnie! Będę myślał nad tematem, może za jakiś czas się pochwalę ( ͡º ͜ʖ͡º)