Wpis z mikrobloga

W sumie to o co wy się tak sracie, że on ma tyle gratów w garażu/na strychu. Przecież każdy chłop 40+ tak ma. Przejdźcie się po norach waszych ojców/dziadków, to tam też będą imadła i ukośnice używane raz na dekadę. Marcinowi chociaż trzeba oddać, że ma w miarę porządek, bo zwykle takie miejsca są #!$%@? 40 letnim smarem i mają o wiele gorszy burdel. Taczka wisi w garażu jako trofeum, no i pewnie nie używał jej 5 lat. Ale za 8 lat będzie jej nagle potrzebować, to będzie się #!$%@?ł że nie ma taczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
  • 6
@Sephirionn: ja znam takich co mają pełne garaże sprzętu ale jest jedna zasadnicza różnica. Oni tych sprzętów używają, a nie kupują ukośnice żeby jej nie użyć od zakupu xDDD
Takim samym sprzętem jest Patrol przed płotem kupiony (wydaje mi sie że na spółkę z Przemkiem) tylko dlatego że koledzy mają. xDDD
Mam kumpli co mają sportowe, terenowe auta zabawki ale oni z tego korzystają (osobiście wole motocykle). Patrol użytkowany 2x w
@Sephirionn: mój stary i obu dziadków razem nie wydali tyle na narzędzia i #!$%@? wie co jeszcze tyle co bebzunator, w tych czasach co oni zbierali ten cały szajs to nikt nie miał pieniędzy na takie rzeczy i na wszystko żydzili i używali co było, a jak już było kupione coś nowego to leży i jest używane do dzisiaj a nie raz na dekadę xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@IIIlIII: kupowanie pod ketent do vlogów - gadanie o głośnikach że potrzebuje coś, nowy Xbox do paru filmików, mini c64 niby dostał ale też jakieś gówno video powstało o tym a wcześniej pokazal retro kącik jak odpala gierkę raz na ruski rok tak jak było zjakas inna konsola - nic nie działało, nie wiedział jak przejść te ekrany informacyjne ale vlog wszedł bezprzygotowania byle nakrecic 10min a potem pociąć dzień lub