Wpis z mikrobloga

@misiasio: idealny czas na branie kredo pod korek, sam się nad tym zastanawiam, co mi tam po wzrostach stóp procentowych, co to jest wzrost o 1% czy 2%, 50 ziko miesięcznie w tą czy tą nie robi różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale wiecie, ze Ci od ulotek proponuja jakies 60% wartosci? xD to tak jakby sie podniecac konikami co skupuja auta zostawiajac za wycieraczka ze kupia to auto pod auto gieldami xD i oni kupia chetnie ale w cenie z 2017r.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konsument: A musiałbym podzwonić i popytać ile dadzą. W sumie ciekawi mnie ile jestem w stanie wyciągnąć za swoje mieszkanie, ale ci co zostawiają te ulotki raczej chyba nastawieni są na starszych ludzi do przekręcenia czy desperatów z nożem na gardle... Wątpię, żeby zaproponowali satysfakcjonująca cenę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panstolec: Czyli uważasz tak jak i ja myślałem. Ale znowu pytanie, czy naprawdę jest aż tyle takich osób że trafiają na nie co chwilę i biznes się opłaca? Bo kurde tak za prawie pół ceny to naprawdę i ja bym kupował nawet w kredycie mieszkanie. No jak kupisz o 200k taniej to nie ma bata żeby na tym nie zarobić... Tyle pytań, tak mało odpowiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
@misiasio przy takim zysku? To i tak czesto pośrednicy i dorabiaja w ten sposob? Wiesz ile kosztuje 10 000szt. Ulotek a5 na kredzie 130g? Jakies 200zł xD. Niech z tych 10 000 ulotek im z 3 mieszkanka wpadna. Kazde o wartosci 400k. Kupione za 300k.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panstolec: No w sumie tak. Ale kupisz za 300, a zrób remont żeby się chciało ładnie i sprawnie sprzedać to na 40m generalka z 40k - 50k. Zapłać podatek bo nie sprzedajesz własnego po 5 czy ilu tam latach to kolejne grube tysiące. Ile zostanie? Chociaż w sumie, jak tak dobrze kupisz to i że 30k na jednym zarobisz... Dobra, chyba dzwonię do banku (ʘʘ)
  • Odpowiedz