Wpis z mikrobloga

@ziolowytomek: Pamiętam jak kilka razy łysy przy zupie pomidorowej mówił do gapy i chwalił się, że dodają tam zupę pomidorową w proszku bo bez tego nie ma tego domowego smaku.
To było lepsze niż ta zupka. On to mówił na poważnie, bez żadnego trollowania. Zupa pomidorowa dla niego żeby miała domowy smak to musi dodać zupę pomidorową w proszku. Nigdy nawet nie kupiłem takiej zupy w proszku, więc chyba nie jadłem
@ziolowytomek: No temat zrobienia zupy to jest oczywisty.
Ale te pomidory, chrzan itd. Dla tych nieudaczników wszystko jest problemem. Mieszkałem w podobnej odległości od Polski jak oni i nie miałem ani ja ani polonijne otoczenie takich problemów. Ale nie było tam youtubera ignoranta na skalę flipa i flapa. Tam cambolife zasadzili chrzan i rośnie jak szalony a dzban gapa podnieca się słoiczkiem chrzanu jakby nie wiadomo co się stało i jakby
@Hana1: od poczatku pisalam do machaja ze on do ruiny reustauracje doprowadzi...ale nie moj bisnes....dziwna milosc panuje miedzy machajem a frejerem ....machaj zwraca sie do niego jak do dziecka...marcinku)))