Wpis z mikrobloga

@lament890: jak ktoś chce oglądać Olgierdano to może sobie oglądać co 50. filmik i niczego nie przegapi, każdy wysrywa taki sam. Już Jareczek zasrany ma bardziej zróżnicowany kontent xD Ale czego tu się spodziewać, ten na górze żyje #!$%@? memem z jajkami już od miesiąca xD
  • Odpowiedz
@lament890: szkoda ze sie nie przyznaje do tego ze ubzdural sobie ze podobno wykupuje dlug bo ANDRZEJEWSKI MUSI WPLACIC NA TEN KONKRETNY DOM DZIECKA I NIE MOZE PRZEZNACZYC TYCH PIENIEDZY NA NIC INNEGO

przeciez to bylo tak slabe ze "donejtor" sie po roku odezwal ze dal jakies pieniadze a potem sobie ubzdural ze to ciagle jego pieniadze XD

ze tez sie nie pojawil zaden donejtor ktory by powiedzial wójcikowi zeby oddal
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: problem w tym że olgierd chce walczyć z rudym itd. na to zbiera kasę i na życie swoje.
Ludzie tak zafascynowani szkolną że wpłacają hajs a na końcu się wyda że ich w uja zrobił.
Oglądam Ola i shoty bo nie oglądam syfu na mlecznym i latexów. Nwm czym kierują się ludzie wpłacający hajs dla kogokolwiek z uniwersum.
  • Odpowiedz
@GoopyaPeezda: ja już wolę mlecznego, co mnie obchodzi kto jest redaktorem, wcześniej ludzie nagrywali knura a on nie miał z tego ani grosza ¯\_(ツ)_/¯ z resztą oglądam tylko jak coś się dzieje co mnie zaciekawi. Dla mnie dziwnym jest że ludzie zarzucają że sradek i aron coś zarabiają na knurze, a zaraz potem idą do wujcikano który ma 0 swojego kontentu a wszystko na jego kanale to kradzież filmów z uniwersum
  • Odpowiedz