Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wraz z dziewczyną lubimy nieco ostrzejsze zabawy w klimatach #bdsm, w tym konsensualne mocne klapsy, szarpanie za włosy i policzkowanie w jej stronę. W jaki sposób mogę zabezpieczyć się przed potencjalnymi fałszywymi oskarżeniami o przemoc czy nadużycia seksualne? W dużym stopniu ufam partnerce, ale liczne historie i precedensy prawne (patrz: ustawa o natychmiastowej izolacji #blackpill) pokazują, że lepiej się zabezpieczać.

Pisemne oświadczenie czy nagranie wyrażonej zgody można przecież podważyć ("w trakcie się rozmyśliłam"), a nagrywanie seksu za każdym razem byłoby przecież przegięciem. Jak to najlepiej rozwiązać z perspektywy polskiego/europejskiego prawa? Proszę o poważne odpowiedzi.

#pytanie #prawo #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6200220a3be9540a5d02429a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wraz z dziewczyną lubimy nieco ostr...

źródło: comment_1644181900yoRDAMB6IVOFlWWIUUPct1.jpg

Pobierz
  • 15
SześcioramiennaRozowypasek: @PachneImbirem: @MMARS: @RakunG: @Kazadum: @Togira_Ikonoka: @Togira_Ikonoka: @chrominancja: @2564: @jestepianke: @chrominancja:

Marlina Mansona łaska oskarża o przemoc po kilku latach od rozstania. A on właśnie mówi, że to był bdsm za jej zgoda.
"Moje intymne relacje zawsze były całkowicie zgodne z partnerami o podobnych poglądach. Bez względu na to, jak – i dlaczego – inni wybierają teraz fałszywe przedstawienie przeszłości, taka
@AnonimoweMirkoWyznania: Ehhh... typie nie sądzę żebyś był tak sławny jak Merlin Manson czy inna znana osoba, a takie oskarżenie w kierunku tych osób mają na celu zburzyć ich wizerunek i domagać się odszkodowań.

inni wybierają teraz fałszywe przedstawienie przeszłości


Ludzie zawsze tacy byli, internet pokazał tylko że jest ich więcej niż się wydawało.
Boisz się, to zawiąż sobie pindola na pętelkę.