Wpis z mikrobloga

@m76859: dla osoby, która zagrywała się w d2, d3 było zupełnie inną grą, nie gorszą nie lepszą ale po prostu inną. Zupełnie nie mogłem się tam odnaleźć, fakt że zmarnowałem na niej i tak kupę czasu ale jak pojawiło się d2r to wsiąkłem na nowo z magią sentymentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@m76859: dużo to raczej nie bierze, ale przy wysokich pingach można mieć problemy z lagami. Musiałbyś sam wejść do gry i sprawdzić.

I tak jak pisał kolega powyżej, pomyliłem się, komenda /players nie działa na BN
  • Odpowiedz
dużo neta to bierze? Czy przy #!$%@? necie będą lagi grając w taki sposob?


@m76859: Diablo 3 jest grą która bierze niezwykle mało z twojego limitu internetu a taki zapewne masz, skoro się pytasz.

Możesz grać kilka godzin i zejdzie ci z 200 może 300 mb a to jest naprawdę niewiele.

Jak będziesz często zmieniał lokacje czy grał w jakimś teamie, to
zwiększy się zapotrzebowanie na twój limit.

W D3 nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KittySlayer quality odpowiedź, thx!

Mam 250gb neta z prędkością jakieś 80mbps z #mobilevikings tylko sporą część żre praca zdalna 2 osób + Netflix i YT wieczorami. Więc się obawiałem żeby jeszcze dodatkowo to mi nie żarło niewiadomo ile :p
  • Odpowiedz
jak wygląda kwestia #diablo3 warto w to grać?


@m76859: niezbyt

jaka profka grac na singlu? poproszę też o jakiś link do taktyki :P


@m76859: necro na summony i wybuch zwłok, max szkielety, max mistrzostwo, 1 w zwiększenie obrażeń, max w wybuch zwłok, eq bez znaczenia
  • Odpowiedz