Wpis z mikrobloga

Fenomenem, który po dziś dzień jest dla mnie nieodgadniony to zespół Feel i jego frontman Piotr Kupicha.

Dla nieznających kontekstu, circa 15 lat temu "przeboje" Jak anioła głos i Jest już ciemno leciały #!$%@? wszędzie i to częściej niż numa numa jej ozona w 2004. I zawsze zastanawiałem się dlaczego. Wokalista nie dość, że miał manierę w głosie przypominającą kozicę w rui, muzycznie banalnie (Serio idzie to na 4 chwytach zagrać XDDDD), to jeszcze te teksty... Poniżej kilka moich ulubionych

Już pod koniec dnia, pustej szklanki dźwięk

To chyba sen No, no, no, no, no, no

XD wokalista widać problem z alkoholem ma. No no no

W pustej szklance pomarańcze, to dobytek mój


Skoro w szklance, są pomarańcze to chyba nie jest pusta XDDDD

I mój ulubiony

Jest już ciemno, ale wszystko jedno

Pytam siebie, czym jest piękno?
Piękne usta, jasne dłonie, czyste myśli
O Boże i mówi tak, jak ja
Myślę sobie "jesteś słaby, to patrz, to patrz"

Kurde, nie wiem ile lsd potrzeba, żeby to zrozumieć. Jest ciemno ale widzi jasne dłonie (Sam Fisher #!$%@? jego mać).

Mówi tak jak ja XDDDD Co #!$%@?? Kto mówi i po co. I jeszcze ta wstawka, jesteś słaby to patrz (na co skoro jest ciemno? (°° )

Ech potem się człowiek dziwi, że w radiu nie chcą grać polskiej muzyki

#feel #muzyka #gownowpis, #heheszki
kaczoki - Fenomenem, który po dziś dzień jest dla mnie nieodgadniony to zespół Feel i...

źródło: comment_16441751082LtvfNqWOSkloh1kJuPyWR.jpg

Pobierz
  • 18
@kaczoki: przysięgam, że gdy po raz pierwszy usłyszałem feela w radiu, miałem w głowie myśli w stylu że upośledzony chłopak nagrał kawałek i puścili to na antenie żeby pokazać, że nie jest kimś gorszym. Serio, byłem przekonany, że gość ma jakąś niepełnosprawność umysłową, ten jego specyficzny głos mi to podpowiadał. Słuchając miałem poczucie swego rodzaju współczucia.
@kaczoki: se napisal se zaspiewal, radio wpompowalo, zaiksy wpadły na #!$%@? drazyc.
kolko #!$%@? jest cykliczne w polskim radiu,
był czas feela
swego czasu kamień z napisem love (_ ) wtf?
pozniej jakies bałkanice leciały (o #!$%@? w tym chodziło, bedzie, bedzie sie dzialo)
teraz katują sanah i sobela do porzygu

no i tak to se leci to zycie w tym smutnym jak #!$%@? kraju XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaczoki:

O boże i mówi tak, jak ja


No właśnie... Czy ona mówi tak jak on - głosem kozicy w rui?

Czy ona mówi "tak" tak samo jak on mówi "tak"? Jeśli tak to chodzi o to że ona też przytakuje czy może chodzi o sposób w jaki wymawia samo słowo "tak"?

A może znajdują się wśród niemych i jest zaskoczony że oboje potrafią mówić?