Wpis z mikrobloga

Przyszły mi soczewki korekcyjne do gogli #oculus quest 2

Zamawiałem z vroptician (Niemcy), kosztowały 89 funtów (480zł) przy czym w tym jest 28 funtów dopłaty z uwagi na wadę wzorku (chyba od +/-2 już się dopłaca)

Czy fajne? Fajne, dużo większa wygoda niż granie w okularach, brak problemu ze ściąganiem. Może minimalnie gorszy fov albo ja mam takie wrażenie, ale jak to bywa w VR po minucie się już tego nie widzi. Montaż trwa dwie sekundy, soczewki przychodzą w takim pudełku jak okulary i dorzucają ściereczkę

Czy warto? Nie warto

#vr #psvr #htcvive #wirtualnarzeczywistosc #pcmasterrace
Atreyu - Przyszły mi soczewki korekcyjne do gogli #oculus quest 2

Zamawiałem z vro...

źródło: comment_16441671648SQMLNbNpy1DhZi7MkA3tD.jpg

Pobierz
  • 5
@Atreyu: Jakbym miała zakładać takie okularo-soczewki do grania, to już wolałabym kupic sobie po prostu zwykłe soczewki kontaktowe. Wiem, że są ludzie co nie mogą nosić soczewek, ale to jest jakiś skromny procent ogółu. Ja gram w soczewkach. W ogóle już sobie nie wyobrażam codziennego funkcjonowania bez soczewek
Jakbym miała zakładać takie okularo-soczewki do grania


@krowi_placek: tego się nie zakłada, to montuje się na soczewkach gogli i wygląda jak integralna część

Ja np. nie mogę nosić soczewek ¯\_(ツ)_/¯
@Atreyu: Tak domyślam się, że to się montuje do soczewek gogli, źle się wyraziłam, przepraszam. Jakbym musiała grać w okularach to już rzeczywiście wolałabym mieć takie nakładki. Tylko potem weź to czyść (mam małego hopla jesli chodzi o czystość szkieł), no i wymieniać też co jakiś czas, jak wzrok trzeba skorygować.
A tak btw, to też kiedyś miałam przeciwwskazania do noszenia soczewek, ale dzięki nowym technologiom już mogę, Więc to może
Ja na początku roku kupiłem soczewki od VortexVR za 199zl. Q2 mam już od +- roku, ale dopiero teraz zacząłem tak naprawdę z nich korzystać. Mega różnica w wygodzie użytkowania (ʘʘ)