Wpis z mikrobloga

zapewne bo mówi polamerican, romansuje z Dubielem i je w MCD / dziewczynki pewnie tak wyobrażają sobie idealne życie


@cris-raven: no dobra, ale czym się zajmuje? Co jej przyniosło popularność?
  • Odpowiedz
@Bover: pokazuje jak żyje. To już nie są czasy kiedy influ musi się postarać pokazać coś ciekawego lub coś wiedzieć. Teraz branża przypomina stary polski show biznes z 20 lat temu. Ktoś po prostu musi się dobrze pokazywać i jest na topie. Jest masa influ, którzy robią to samo, ale ona wydawała się dla ludzi najmniej plastikowo, naturalnie przed kamerą i ją polubili. Duża część influ już jest popularna, bo jest.
  • Odpowiedz
@eldo2444: Ona to jest #!$%@? najnormalniejsza z tych wszystkich influ typiar. Ja to nie rozumiem fenomenu tej całej fagaty czy wersow.
  • Odpowiedz
@Bover: hmm, jak to wytłumaczyć bumerowi. Stworzyli sobie taki internetowy big brother, o nazwie team x, mieszkali razem i dodawali codziennie jakieś filmiki na yt, dzięki temu oni jako indywidualne jednostki z czasem pozyskiwali coraz większe zainteresowanie ze strony głównie dzieci, ale dorosłych ludzi też. Aktualnie ona chyba ma swój kanał na youtubie, wstawia filmiki o swoim życiu oraz walczy na galach, dzięki czemu tak utrzymuje publikę, którą wcześniej zdobyła dzięki
  • Odpowiedz
@eldo2444: Też nie rozumiem, ale - poza pol-engliszem - okazuje sie, ze jednak ma cos w glowie. Polecam zobaczyc jakies vlogi. Jest jedna z najbardziej ogarnietych influ - ma poglady, ma wartosci, nie jest pochlonieta konsumpcjonizmem, torbami lui, furami do lansu na ig i zagranicznymi wyjazdami co chwila (nawet sie gdzies tam przyznala, ze pierwszy raz jedzie na takie wypasione wakaje), zeby byl content na ig. W ogole - az urocze
  • Odpowiedz
@eldo2444: hmm, ja np nie moge kompletnie rozgryźć fenomenu tego kretyna -> https://www.instagram.com/trombabomba/

Kilka razy gdzieś mi się przewinął i nie potrafię tego wytłumaczyć.
Nic ciekawego do powiedzenia, ZERO charyzmy, zero osobowosci, absolutnie nudny kontent typu: testujemy mcdonald, robie tatuaz, jade dotrzec auto.

Kto to oglada? Przecież gość nie ma żadnych atrybutów / umiejętności. Nie jest zabawny, nie ma żadnego skilla, on nie potrafi nic. Ja mam olbrzymią tolerancje, kumam, że
  • Odpowiedz