Wpis z mikrobloga

@: jestem za handlowymi niedzielami,lubię kasy samoobsługowe, ale zdradzę ci sekret. W takim Lidlu nawet jak by nie było pracowników na kasie to nikogo nie zwolnią bo jest tyle innej roboty, że i tak się nie wyrabiają. Siedzenie jednej osoby na kasie to jest promil obowiązków
  • Odpowiedz
Już pisałem od samego początku.

Tak się śmiejecie z Niemców - że tacy zacofani, bo plastikiem wszędzie nie zapłacisz. Że kas samoobsługowych nie uświadczysz. To się przekonacie w końcu, który naród jest bardziej zacofany.

U mnie w pobliskiej Edece(w sumie niewielki rozmiarowo sklep spożywczy)- na jednej zmianie jest 13-15 pracowników sklepu - tyle osób ma pracę. Pewnie jakby wprowadzili kasy samoobsługowe to by się zwolniło kilku bo po co są potrzebni, nie
J.....i - Już pisałem od samego początku. 

Tak się śmiejecie z Niemców - że tacy zac...

źródło: comment_16441649980R3zrkUEJmasLrXPJ4cztt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@622xc: @kanapeczka_z_kanapa: @MrGalosh: widzę chłopaki że za dobrzy w myślenie nie jesteście ale ok:) napewno ludzie zwolnieni znajdą od razu nowe zajęcie jako że w magiczny sposób powstaną miejsca pracy specjalnie dla nich.

Polska jest piekłem bo jest zbieraniną egoistów. Nie ma czegoś takiego jak wspólnota, dobro narodowe itd. Niech idą ma zwolnienie, jest postęp, wygrywa nauka, wygrywa technologia! Niech zauromatuzują co się da:)

W sumie mam to gdzieś
  • Odpowiedz
@Fosfofruktokinaza: Dobra, dajcie już spokój bo widzę że za skomplikowane to jest:) to przeżyjecie za swojego życia pełną robotyzację wszystkiego co się da, jaki problem. A ci co będą pracowali dalej będą płacić większe podatki by starczyło na zasiłek dla tych co zostali wyeliminowani z rynku pracy:) będzie dobrze
  • Odpowiedz
Telefony osobiste są ułatwieniem. Kasy samoobsługowe są utrudnieniem. No chyba że ktoś lubi się bawić w kasjera i obsługiwać sam siebie:)


@Janusz_z_Rivii: argument równie sensowny, co i taki, że "sklep samoobsługowy" to wykonywanie pracy sklepikarza, który powinien podać artykuł, a nie, że sam jak zwierzę po niego idziesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Janusz_z_Rivii: No coś ty, kiedyś to wystarczyło zadzwonić do centrali i wybierali numer za ciebie. Teraz wszystko zautomatyzowali, pracownicy centrali stracili pracę a numer musisz wybrać sam, więc jakie to ułatwienie?
  • Odpowiedz
Telefony osobiste są ułatwieniem. Kasy samoobsługowe są utrudnieniem. No chyba że ktoś lubi się bawić w kasjera i obsługiwać sam siebie:)

@Janusz_z_Rivii: To akurat mocno subiektywny argument - ktoś inny może równie dobrze powiedzieć ze dzwonienie samemu go wkurza i wolałby żeby ktoś wybrał numer za niego :)

Poza tym poziom trudności przy kasowaniu samemu jest zerowy, bo w 90% przypadków trzeba tylko przejechać skanerem kod kreskowy. To tak jakby marudzić
  • Odpowiedz