Wpis z mikrobloga

@Gawol_1: sam nie korzystałem z ich usług ale kiedyś z ciekawości przeglądałem opinie na google i wiele nie jest zbyt pozytywnych, najczęstszym zarzutem jest stan techniczny auta i problem z reklamacją
@Gawol_1: Dobrze że zobaczyłem na tag na wykopie, bo już byłem bliski spróbowania, bo nawet lubię takiego rodzaju usługi, jednak widać, że to co działa za granicą w Polsce jakiś Janusz zepsuje
@Gawol_1 Ogolnie trochę się bałem bo to auto kupione online bez wcześniejszego oglądania. Chciałem świeży rocznik i względnie mały przebieg. Potrzebowałem auta do miast więc wolnossąca benzyna jak najbardziej mi pasowała. Zgłosiłem przez stronę chęć zakupu i tego samego dnia odezwał się Pan Sebastian. Wyjaśnił wszystkie wątpliwości co do auta, gwarancji i formalności. We wtorek wpłaciłem kasę, a w piątek auto było już pod domem. Wrażenia? Super! Auto jak nowe, sprawdziłem w
@Gawol_1 wybierz świeży rocznik i będziesz zadowolony, sprawdź sobie w autodna, jeśli coś wykryjesz to w ciągu 14 dni możesz oddać (chyba, że nagle kolor Ci się nie spodoba to wtedy laweta na Twój koszt, jeśli ujawnisz wadę auta to na koszt autohero). Ja nie żałuję i polecam :)
@Gawol_1 to raczej był żart nawiązujący do reklamy, wpisów tutaj o nich negatywnych jest kilka wiadomo że zawsze gdy jesteś niezadowolony to ci się chce takie wpisy pisać. Obecnie auta nie kupuje ceny za wysokie a naprawdę nie korzystam często. To ciekawe nikt nie napisał czy odstąpił od umowy i czy nie było problemu ze zwrotem kasy czy koszty dodatkowe.