Wpis z mikrobloga

@Skonek248: Aż z nostalgii pooglądałem sobie najlepsze zagrania Jarka w grze, i przypomniało mi się to, jak sam mówił - najważniejszy wygrany clutch w życiu, a w sumie rzadko wspominany gdzieś przez ludzi. Wygrany clutch 1v2 na Navi, podłączył tym do tlenu całą drużynę i zdołali wygrać IEM-a w 2012 ()
nn1upl - @Skonek248: Aż z nostalgii pooglądałem sobie najlepsze zagrania Jarka w grze...
  • Odpowiedz
@pi73r Nie wyjaśnili tego do tej pory ani razu. Wszyscy z VP chodza koło tego tematu na około i nigdy nie podają konkretów.

Co do tego, że Taz był najsłabszy. Nie koniecznie się zgodzę. Były mapy gdzie on ich ciągnął. Były takie gdzie ciągnął ich Snax w mega formie. Były rundy Byaliego.

Wiesz ze w kwestii zarobków zawodników istnieje jeszcze coś takiego jak medialność? Taż i Pasha ich ciągnęlo medialnie. Byali wręcz
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: tzn. Nie mowie ze taz byl absolutnie najslabszy, skrot myslowy. I tak w csie ten aim ma wieksze znaczenie niz w innych grach, ale jednak wciaz dobry teamwork to podstawa.
Wiesz, nie mieli tez psychologa itd. Jako osoba ktora tez cos grala na topowym poziomie w inne gry, wiem ze jak przestaje isc to zawsze sie pojawiaja mniejsze lub wieksze tarcia, ktos mogl byc nieslusznie obwiniany, nie zawsze kazdy ma
  • Odpowiedz
@pi73r dzięki za wyjaśnienie.

No Pasha raczej full natural nie jest :)

Psychologa nie mieli bo nie chcieli niektórzy. Tam w ogóle jest w #!$%@? niedomówień za ten okres i tyle. No ale sami wybrali, że tego tematu nie wyjaśnia narazie więc ich sprawa nie moja. Szkoda, że po prostu trochę brudzą swoją historię takimi zagrywkami
  • Odpowiedz
@siadaj_Kulson: Nie wiem na co liczył Neo, ale posiadając drużynę składająca się z 6 osób nie premiujesz tylko jednej. No i co to za zakład gdzie tylko jedna strona może wygrać?
  • Odpowiedz