Wpis z mikrobloga

broń nie jest dla dzieci, to nie jest zabawka, tylko narzędzie służące do poważnych i odpowiedzialnych działań. Na oko - 10 latka, broń nie powina być jej głównym zainteresowaniem i powodować takie reakcje, podsycane z pewnością przez opiekunów.


@ciemnienie:

Będziesz miał swoje to im wytłumaczysz a teraz wzrok w buty p0lski niewolniku, bo 10latka w stanach lepiej wie jak używać broni od Ciebie XD
  • Odpowiedz
@Dolan: broń nie jest dla dzieci, to nie jest zabawka, tylko narzędzie służące do poważnych i odpowiedzialnych działań. Na oko - 10 latka, broń nie powina być jej głównym zainteresowaniem i powodować takie reakcje, podsycane z pewnością przez opiekunów.


@ciemnienie: Typowy zastraszony polak.
Dlatego jestes tu gdzie jestes.
  • Odpowiedz
@Dolan: broń nie jest dla dzieci, to nie jest zabawka, tylko narzędzie służące do poważnych i odpowiedzialnych działań. Na oko - 10 latka, broń nie powina być jej głównym zainteresowaniem i powodować takie reakcje, podsycane z pewnością przez opiekunów.


@ciemnienie może uprawiać jakiś sport strzelecki? A może bardziej wzruszył ja gest niż sama broń. Nie wiem, każdy ma własne zajawki, niech każdy robi co chce, dopóki nie krzywdzi innych,
  • Odpowiedz
@ciemnienie Jeśli nie umiesz wymieniać opinii w zwykłym temacie bez sugerowania komuś wizyty u psychiatry, to nie zabieraj się za rozmawianie z ludźmi.

@ciemnienie co jest złego w chodzeniu do specjalisty? Bo ewidentnie przedstawiłes wizytę u psychiatry w negatywny sposób. Większość "ludzi sukcesu" tj. sportowcy mówią otwarcie, że często decydują się na pomoc od psychologów. Wiem, że psycholog i psychiatra to inne zawody, ale są bardzo blisko siebie. Zresztą z
  • Odpowiedz
beka z lewactwa?

Co wy ludzie bierzecie XD

Przecież w US and A to właśnie right wing są za powszechnym i wolnym dostępem do broni a left wing jest anty firearms


@happy_shroom: Tak, a beka z lewactwa dlatego, że ta dziewczynka cieszy się na przekór ich ideologii.
  • Odpowiedz
@Anaheim: sami strzelcy i biathloniści ( ͡º ͜ʖ͡º) Dobrze wiemy, dlaczego się tu większość jara tym filmikiem, jak ta dziewczynka.

I śmieszny jesteś, bo jestem zwolenniczką łatwiejszego dostępu do broni. Choć jak patrzę na panow tam wyżej z ewidentnie za krótkimi siurkami, to nie wiem czy to dobry pomysł, dawać sam-wiesz-komu kij do łapy w prostszy sposob ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Waffenek: Tak nawiasem, to prawda, można kupić sobie arsenał i traktować je całe życie jako hobby i kolekcjonerstwo.

Co nie zmienia faktu, że znaczkami pocztowymi lub kapslami nie zmusisz totalitarnego rządu do kapitulacji - i o to cały czas chodzi, aby nie dawać obywatelom nawet >>potencjału<<.

To samo zrobią kiedyś z pojazdami, dronami, komputerami, wolnym internetem i wieloma innymi przedmiotami, bo każdy taki przedmiot daje >>potencjał<< do oporu
  • Odpowiedz
@Dolan: broń nie jest dla dzieci, to nie jest zabawka, tylko narzędzie służące do poważnych i odpowiedzialnych działań. Na oko - 10 latka, broń nie powina być jej głównym zainteresowaniem i powodować takie reakcje, podsycane z pewnością przez opiekunów.


@ciemnienie: Dostałem raka od twojego wpisu, oddawaj za onkologa hoplofobie
  • Odpowiedz