Wpis z mikrobloga

Siema siema,
mój ojciec kończy niebawem 60 lat, i z tej okazji chciałbym mu kupić coś specjalnego na pewno część z was kojarzy kultową już kurtkę M65 z filmu "taksówkarz"(jeśli nie to polecam, film pozycja obowiązkowa, szczególnie na tagu #blackpill i #przegryw) otóż chciałbym mu takową kupić - przeglam internet i pełno tam jest "replik" ale wiadomo replika replice nie równa, najbardziej zależy mi na jakości, jeżeli są jakieś sklepy z amerykańskim demobilem gdzie takową mogę dostać to będę wdzięczny za info - cena w tym przypadku nie gra roli bo wychodzę z założenia że 60 kończy się raz w życiu
#militaria
  • 5
@Dr_Plagi: mialem kilka lat milteca i bylem zadowolony, nawet bardzo ale w zeszlym roku kupilem kontraktową (woodland, nówka nieuzywana choc ma już 24 lata) i w porównaniu z miltecem to niebo a ziemia; możesz też kupić Alpha Ind - produkują do dziś, obecnie zdaje się w Chinach ale i tak jakość jest o wiele lepsza niż tych replik, cena oczywiście też jest wyższa; za kontrakt z podpinką dalem 300zl na allegro
@pol-scot: ooo I właśnie w coś takiego chce celować, bo jak internet przeglądam to nawet Bytom szyje kurtki "wzorowane/inspirowane" tymi szczególnymi, gdzie jakość z oczywistych względów pozostawia wiele do życzenia - podobno te oryginalne są praktycznie nie do zdarcia więc właśnie na czymś takim mi zależy