Wpis z mikrobloga

1. Graficznie może być, dupy nie urywa - ale trzeba mieć mocny sprzęt - 2k DLSSQ FULL detale z RT - w mieście jest 60 fps
2. Błędy graficzne są - szczególnie chodzi o latarkę ( gdzie on ją trzyma jak biegnie w zębach ? ) no i sam efekt latarki dziwny
3.Prolog liniowy do bólu - na szybko 2h ponad ( przyspieszałem żeby to skończyć ) - Prolog z CP2077 ( to momentu poznanie Johnego ) 100 razy lepszy
4. desynchro mimiki twarzy z językiem - postać gada a nic już nie słychać bądź odwrotnie
5. 50 - 60 fps dla tej gry to min inaczej raczej ciężko w to grać
6. dwa razy zwiecha PC

Ogólnie 6/10 po ponad 3h gry ( podobno gra na 25 - 26 h )
#dyinglight2
Pobierz c.....4 - 1. Graficznie może być, dupy nie urywa - ale trzeba mieć mocny sprzęt - 2k ...
źródło: comment_1643999980dO47wPin0onzOJTZrsaQaM.jpg
  • 17
@cin123654: RT robi robotę, bo tak to grafika jest średnia. Gra nie chodzi duzo lepiej niż CP a gdzie wygląd CP do DL2. DL do tego jest bardziej zrobiony na zasadzie sekwencji obiektów kopiuj- wklej. Świat CP był bardziej zrobione ręcznie i unikalnie.
mi dwa razy wywaliło sterownik od gpu, albo gra jest #!$%@? albo nvidia dała dupy ze sterami albo czeka mnie wydatek na 3080ti.


@raven4444: Ogranicz sobie klatki w panelu Nvidii do jakiejś wartości, w zależności ile mniej wiecej wyciągasz to zrob 5 fps mniej. Po co na maksa cały czas męczyć GPU. I powinno być bardziej stabilnie dla sterownika