Wpis z mikrobloga

Bez hejtu i napinania się - to tylko moja subiektywna opinia. Szanuję mocno Olgierda, że jako jeden z nielicznych próbuje namieszać w Uniwersum i zdetronizować Centaura, ale trzeba przyznać, że chłop wykorzystał już wszystkie asy, które posiadał. Wizyta w prokuraturze, w urzędzie skarbowym niewypał - szkolniaki dalej zarabiają niemałe pieniądze, ba, 207-ka rzadko który lajt kończy z kwotą poniżej 600 zł. Do końca stycznia miał pojawić się artykuł o Centaurze - cisza. Olgierd zapewniał, ze pod koniec stycznia na pewno będzie, że w środę na pewno będzie itd. Jeśli chodzi o filmy tworzone przez Łukasza to od dłuższego czasu dotyczą tego samego - jedna z nowości to jakże zacna podróż oprawcy domowego do Szwecji, która, przyznam szczerze, rozbawiła mnie. Nie piszę tego, aby zniechęcić Olgierda do dalszych działań, ale wydaje mi się, że ten cały ład na szkolnej jest nie do przełamania.
#kononowicz
  • 13
@Kirchhoff: Temat knura to śliski i niechętnie podejmowany temat przez służby w Białymstoku. Nie dziwi więc że służby olewają pisma w jego sprawie składane przez losową osobę.
Aktualnie najlepszą drogą do zdziałania coś w sprawie wykorzystywania knura są media i to powoli się dzieje.
Owszem artykuł Pana Bogumiła S. miał być do końca stycznia ale być może Pan Bogumił musiał pilnie zająć się czymś innym lub postanowił coś zmienić w artykule
@Kirchhoff: „ Wizyta w prokuraturze” a to się już zakończyło? Czy o czymś nie wiem ;)

„ 207-ka rzadko który lajt kończy z kwotą poniżej 600 zł” wydajesz się być normalnym gościem, więc chyba nie wierzysz w te zarobki 207, co?

„ Olgierd zapewniał, ze pod koniec stycznia na pewno będzie, że w środę na pewno będzie itd. ”
Będzie już niebawem, Olo nie ma wpływu na plan wydawniczy gazety i
@GeraltBozy: rzetelnie odpisałeś, należy jeszcze wspomnieć o niekontrolowanym wysypie zielonek na tagu czyli mulciakach Sławka żeby zdetronizować Ola ( dla bobolakow Pan Olgierd ), taki plankton jak @rafalkosnozawszenapropsie @salamsalejman @Zagmadfany2 czy @WulkanizatorOponMozgowych a nawet @Analne_Dildo który podał swoje dane Sławkowi próbują za wszelką cenę go bronić, z jakim skutkiem ? Z takim że wszyscy mają ich na czarnej i 8 ników wzajemnie liże sobie, tfu plusuje sobie wpisy
@Mlotobrody: Jeden z najlepszych sposobów na atak rudego to pojawianie się informacji na jego temat w mediach publicznych - chłop nienawidzi tego i już niejednokrotnie miał w domu robione przez to afery. Niestety, ale państwo Nowak zbyt bardzo uzależnili się od łatwych pieniędzy z Konona i Majora, więc pojawianie się w mediach ich twarzy już im tak bardzo nie przeszkadza.
@GeraltBozy: Okuratna odpowiedź :) Jedna z rzeczy, która najbardziej mnie
@GeraltBozy: Wiesz co... wciąż mam cichą nadzieję, że użytkownicy, którzy zostali wymienieni przez Stanisława to tak naprawdę trolle. Nie rozumiem, jak można popierać ludzi, którzy żyją za pieniądze naiwnych ludzi, unikają pracy, mają skłonności do przemocy domowej itp. Nie mówię, żeby być fanem Olgierdano i popierać stuprocentowo jego działania, ale szanujmy się.
@Kirchhoff: piecze ich bo nic nie mogą, a słowa prawdy bolą podwójnie, nikt nie liczy się z ich zdaniem, nikt nie bierze ich na poważnie, zresztą jak mają być brani jak jeden pisze że Sławek jest ofiarą hejtu, jeden miał wszywki, trzeci chce ćpać, o pisaniu głupot i odklejeniu od rzeczywistości nie wspominając, mają to na własne życzenie, ich zdanie nikogo nie interesuje, do nikogo nie trafia, a warte tyle co
Pobierz S.....H - @Kirchhoff: piecze ich bo nic nie mogą, a słowa prawdy bolą podwójnie, nikt...
źródło: comment_1644002749GG687Z2MtSlSZqd5Bf1Yvd.jpg
@Kirchhoff: Ja nie bardzo rozumiem co wam przeszkadza, ze Centaur ciągnie kasę z Knura? Lepiej byłoby przecież tę kasę w szambie topić niż miałaby sie dostać w knurowe racice. Niech ciągnie z niego ile wlezie. Knur jak głodny to zły, jak bedzie miał za dużo kasy to będzie zadowolony i będzie juz calkiem nudno. Właśnie trzeba kogoś takiego, kto bedzie mu zabierał pieniądze i trzymał tę świnię w ten sposób pod
@damianlina6: To jest jedyne, zdrowe podejście. Ważna jest wyłącznie jakość mojej rozrywki a nie szczęście Knura. Mógłby wejść ktos inny zamiast Centaura, kto robiłby lepszy content, ale też musiałby Knura obierać z kasy, żeby zmuszać go do występów. Szczura też powinna jakas lala w koncu okraść doszczętnie z oszczędności, żebyśmy mieli z tego zabawę.