Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego eksperymentu: Link do ogłoszenia chciałbym przedstawić częściowe wyniki ( ͡º ͜ʖ͡º)
W ciągu 24h po opublikowaniu profilu na #tinder udało się zdobyć 9 par (pierwszy screen w kom) Obecnie mam 24pary i z dnia na dzień rośnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Większość niestety nie odpowiada po pierwszej wiadomości, ale to wyczekiwanie na odpowiednią ofiarę czyni myśliwego.
Nie które #p0lka przejawiają chwilowe zainteresowanie, lecz po czasie rezygnują z dalszej konwersacji.
Przyjąłem prostą zasadę: minimum treści, minimum prezencji swojej osoby. Magnesem ma być oferta sponsoringu jednorazowych spotkań cyklicznych.

-Pierwsza zgłosiła się mamusia z pod Radomia Wiktoria 21l., obiektywnie patrząc 7/10. Niestety kontakt się urwał przez co nie zapytałem o cenę.

-Następna była młoda 19l Zuzanna. W jej wypadku dość tanio bo 200zł za spotkanie. Nie chciałem jej spłoszyć przez co nie dopytywałem o ekscesy typu anal.

-Trzecią z kolei była już zdecydowanie starsza Amelia 29l. która jak widać na screenach wiedziała czego chce. Pomimo, że z wyglądu 4,5/10 zażądała 300zł za spotkanie.

-Ostatnią zainteresowaną była Weronika 15l. przez co stwierdziłem, że to wabik Łowców pedofili i tym samym dałem sobie spokój.

O kolejnych chętnych będę informował co jakiś w podobny sposób. Może z czasem mój eksperyment się rozwinie do większych rozmiarów ¯\_(ツ)_/¯
#zwiazki #seks #badoo #divyzwykopem
Gilgamesz69 - W nawiązaniu do tego eksperymentu: Link do ogłoszenia chciałbym przedst...

źródło: comment_1643984902lngt5sxsdt8zoZ4Y6YoYsQ.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
15 latka to dziecko wg polskiego prawa i jakbys mial 40 i taką namawiał do seksu to możesz do pierdla trafić


@tinder_project: patrzcie, kolejny wy0kopowy ekspert. Nie zna sie, a wypowie. Nawet jakbyś miał 100 lat i ona chciałaby z tobą sie ruchać, to według prawa, moze.
  • Odpowiedz