Wpis z mikrobloga

No i w końcu jest, wylazł, w końcu nastąpił ten moment. Program "Dwaj zgryźliwi tetrycy", ale tym razem zamiast mówić po swojemu recytujemy formułki, które kazał nam przeczytać prawnik Czesława Michniewicza. Bronimy go zajadle i zaciekle, przy okazji twardo podgryzając wszystkich wrogów naszego ulubionego trenera.

Ale poza tym zdołaliśmy przemycić trochę, jak to się mówi, własnego contentu. Jest więc o tym, jak:

- Ryszard Forbrich jako swojego patronusa w zaklęciu expecto patronum obrał pałacyk w Kobylnikach
- Ryszard Forbrich, który działał jako szef skautów, tylko zamiast umiejętności piłkarzy sprawdzał, który sędzia jest #!$%@?
- rozmowa Michniewicz-Wójcik-Forbrich. Czy Forbrich faktycznie próbował sprzedać im obu lodówkę?
- rozmowa Michniewicz-Forbrich. Czy Michniewicz próbował zawrócić Fryzjera ze złej drogi?
- rozmowa Mioduski-Michniewicz. Darek, słuchaj, jak się dogadują Radek Kucharski z Markiem Papszunem? Bo teraz będę jechał do Rosji, to może tam kogoś od nich powołam z drużyny.

Dzięki za wszystkie opinie, plusy, komentarze i ciepłe słowa sprzed tygodnia, oczywiście również za cenne słowa krytyki po tym, jak ośmieliłem się mieć w sprawie Michniewicza własne zdanie. ;) Dozo za tydzień!

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #weszlo #pilkanozna #reprezentacja #fryzjerstwo #ligaminus

Link do Weszło: https://weszlo.com/2022/02/04/nasz-kraj-selekcjonerem-podzielony-dwaj-zgryzliwi-tetrycy-59/

Link do YT:
  • 12
@Jakub_Olkiewicz jedno oko na tetryków, drugie na Olimpiadę, a jak Olimpiada to skoki, jak skoki to flashbacki z dzieciństwa, jak dzieciństwo to Małysz, jak Małysz to Szaranowicz, a jak Szaranowicz to chyba najsłynniejszy duet z tamtych czasów, czyli bracia Hautamäki.
Leszek starszy z braci - Jussi, Kuba młodszy - Matti
@Jakub_Olkiewicz: Nie myślałeś aby z Leszkiem powoli zacząc nagrywać Tetryków w formie podcastu bez YT ?
Skoro już:
W 2021 ludzie nie czytają
W 2022 ludzie nie oglądają meczów tylko operują na flashscore
W 2023 przestaną ogladać filmiki na YT
Według moich wyliczeń dopiero w 2024 ludzie przestaną słuchać.
@Jakub_Olkiewicz: Ja się nie dziwię anonimom z neta (sam nim będąc, rzecz jasna) bo na weszło.com, po nieoficjalnych przeciekach redaktora Włodarczyka dotyczących zatrudnienia Michniewicza, pojawiła się taka ilość tekstów pochwalnych, że to człowiek musiał usiąść, bo tak dużo tęczy na niego zostało wyrzygane. Jak już ten biedny czytelnik tę maź z twarzy starł, to na kanale sportowym pojawił się filmik z inspirującą odprawą Kołcza, na weszło Białek zaczął przekonywać, że każdy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Jakub_Olkiewicz: Przyznam, że czekałem na Wasz głos. Zawiodłem się na Białku, Paczulu i trochę Kowalu (tutaj oczekiwania były niższe). Rozumiem, że można uwierzyć Michniewiczowi ale tak jak mówicie - nie ma szans, żeby tej 711 połączeń to było tylko pierdu pierdu. Jeśli Michniewicz jest czysty to dla jego dobra nie krytykował bym tych, którzy szukają w tej historii jakiejś jego winy. Wiadomo jakie były czasy ale jak wierzyć, że gość co
@Jakub_Olkiewicz: Mnie Michniewicz nie przekonał. Gdyby powiedział jasno - tego dnia Fryzjer chciał żebym sprzedał mecz, ale ja się nie zgodziłem i wystawiłem najlepszy, jaki mogłem, skład. Niestety tak nie było i dla mnie z pewnością, ma coś na sumieniu albo poszedł na ugodę z wymiarem sprawiedliwości w zamian za wsypanie reszty osób.
@Jakub_Olkiewicz: Przeczytałem twój felieton, felieton Leszka i obejrzałem ten odcinek i widzę, że wkurza was jak ludzie insynuują, że piszecie coś, bo ktoś wam każe. Nie dziwię się. Nie dziwię się też osobom, które myślą, że faktycznie macie pisać dobrze albo wcale.
Wiece, wasz szef to bardzo dobry przyjaciel Michniewicza, mówi do niego "Czesiu", dzień czy tam dwa dni przed wyborem na Weszło kilka tekstów i wszystkie mają pozytywny wydźwięk. Nie