Wpis z mikrobloga

@morgiel: Jezu jakie głupie xD

Tak czułem, że to jakieś na poziomie podstawówki pytania, bez głębszych refleksji, ale to już mnie upewniło xD

"żeby nielubiana przeze mnie osoba z klasy nie zdała egzaminu"

A ten narcyzm to chyba dlatego, że oczywiście zaznaczyłem, że zasługuję na więcej - z tym, że nie chodziło mi to, że więcej od innych - po prostu uważam, że większość ludzi zasługuje na więcej ;)
zuchtomek - @morgiel: Jezu jakie głupie xD

Tak czułem, że to jakieś na poziomie po...

źródło: comment_1643980319rzRkLmG2MhWK903TCkFLVQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@morgiel: No, ale jednak trochę za dużo 'głupiutkich' pytań, które można różnie interpretować ;P

"Moje szczęście jest ważniejsze od szczęścia innych wokół mnie." - tak, moje jest DLA MNIE ważniejsze, ale nie kosztem innych.

"Zasługuję w życiu na więcej, niż mam teraz." - a kto nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Szczerze uważam, że zasługuję na więcej niż inni." - j.w.

"Czasami gniewam się tak bardzo, że chcę
  • Odpowiedz
@zuchtomek: no cóż może autorzy przewidzieli otwartość pytań i myślenie "a kto nie?" też jest jakąś cechą narcyzmu, ciężko mi powiedzieć nie będę sie upierać, ze mnie test zrobił sadyste i przyznam że też nie rozumiem na czym sie opierali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zuchtomek: Według mnie te pytania wcale nie są takie głupie. Tobie się tylko wydaje, że wszyscy tak myślą. Sam jestem egoistą, ale ze zdaniami typu "zasługuję, by w moim życiu zdarzyło się coś wspaniałego" się nie zgadzam, bo niby dlaczego miałoby się stać coś wspaniałego bez żadnego wysiłku?
  • Odpowiedz
@rmweb: No, ale właśnie nie jest napisane, że 'darmo' mam dostać coś wspaniałego..

Uważam się za dobrego człowieka, uczciwie pracuję i nie narzekam na swoją obecną sytuację, a nawet w sumie uważam, że każdy zasługuje na coś wyjątkowego (no może poza jakimiś przestępcami) :)

No i już samo to, że coś 'wspaniałego' czy 'wyjątkowego' to bardzo subiektywne pojęcia.

Dla jednego będzie to 'zbędny' przepych, ogromna chałupa, a dla innych po prostu
  • Odpowiedz