Wpis z mikrobloga

Boże jaki #wykop jest toksyczny, i z każdym rokiem jest coraz gorzej. Od niedawna używam #twitter i jest on o wiele wiele lepszy. Followujesz ludzi, którzy interesują się tym samym co Ty. Kilku/kilkunastu dziennikarzy, specjalistów w danej dziedzinie. I już masz coś ale główną wykopu bo postują oni swoje przemyślenia, artykuły, podcasty, filmy. Wchodzisz w komentarze, i DYSKUTUEJSZ z ludźmi, którzy też mają wiedzę w danym temacie więc nie ma "Ty pisowczyko, #!$%@? lemingu". Tylko wymiana idei, i poglądów. Mało tego, jestem tam z miesiąc czy dwa, a już dyskutowałem z 4 ludźmi, którzy są dziennikarzami/ekspertami w swoich dziedzinach. Czy takie coś może mnie spotkać na wykopie? No nie, bo każdy normalny człowiek #!$%@? z tej strony, przez toksycznych, głupich ludzi. Wystarczy temat, tych telefonów, gdzie jeszcze większość wypowiada się w roli ekspertów, a nie wie, że to IVONA, jest u tych ludzi na słuchawce co idzie łatwo rozpoznać. Nie, tutaj nienawidzimy PiSu więc działamy emocjonalnie, wyzywając ludzi, którzy mówią, ej poczekajcie sprawdźmy fakty. "NIE!!! #!$%@? ZAMKNIJ MORDE PISOWSKA #!$%@?! ****!!!!!!!!"
Albo powtarzanie jakiś formułek z TV, że ta partia czy ta jest proputinowska, ablo, że Putin to jest mastermind, i gra w szachy 5D, kiedy prawda jest inna. Ale powiedz coś "Polityka Putina jest dla samej Rosji zgubna, z tego powodu, że powoduje unifikację zachodu, co jest FR nie na rękę", "Ale Ty jesteś głupi zobacz jak Puti rozgrywa Europę haha, przecież ta zgniła Europa to lgbt, i w ogóle".
Polaryzacja, i głupota, to są dwie rzeczy, które niszczą ten portal. Rumun to tylko taka wisienka na tym torcie.
Takie moje #oswiadczenie
  • 1
  • Odpowiedz