Wpis z mikrobloga

Te dropy z twitcha to jakiś żart? Odpaliłem wczoraj stream skill'a w tle na 2 godziny, dostałem jeden żeton i tą pierwszą skrzynkę. Za to mogę dostać skin na jednego członka załogi xD
Na serio ktoś będzie oglądał streamy przez 80 godzin żeby odebrać type 64 albo jakieś innego lolka 6 tieru?
To się nie opłaca nawet jeśli miał bym to puszczać wyciszone w tle xD
#wot
  • 10
@szumek: nie do końca za darmo bo trzeba przez kilkanaście godzin oglądać streamy. Po za tym przy cenie 40 czy 50zł za 30 dni to 1 czy 2 dni konta premium to nie jest jakiś szał. Może dla dzieciaków, które nie pracują i nie mają hajsu na takie pierdoły.
@shox: dostałem tą jedną skrzynkę ale chyba nic z niej nie wyleciało bo token mam tylko jeden a nie zauważyłem nić
@WybuchowyCzajnik:
Nie wiem ile lat masz konto WG ale jak liczysz na cos zajebistego za FREE od WG to chyba ich nie znasz. Zdarzały im się jakieś dziwne akcje ale to głównie z powodu pomyłki a nie dlatego że kochają swoich graczy. ¯\_(ツ)_/¯
Poza tym nikt nie karze Ci się gapić na streamera. Możesz stream odpalić na dowolnej zakładce a czas Ci się liczy nawet jak jest "ukryta"/zminimalizowana - tak robi
@Ice_Glaze: konto mam od bety, po prostu tym razem nagrody wydają mi się bardziej żałosne niż zwykle a do tego wymagają znacznie więcej "wysiłku". Rok temu pamiętam, że była szansa na całkiem niezłego commandera czy jakieś inne duperele i nie trzeba było oglądać po kilkadziesiąt godzin.
@WybuchowyCzajnik: no w #!$%@? nie oplacalane, wziac stary telefon i raz w tygodniu odpalic streama na noc xD
Zreszta to jest oferta przede wszystkim do osob ktore korzystaja regularnie z twitcha.
Jak jest kampania to tez placzesz, ze przeciez ty nie grasz takiego trybu i nie zdobedziesz czolgu?
Poza tym nie 80h, 6h tygodniowo przez 12tygodni to razem 72h.