Wpis z mikrobloga

@defkor slowo przegryw nie istnieje dla mnie i nigdy nie istnialo xD zdziwil bys sie i to mocno xD nie mialem tego problemu nigdy, ale wspolczuje Tobie pewnie nie jest latwo xD
Nie chce mi z Toba licytowac i nie musze ci nic udowadniac wiec daruj sobie xd elo
  • Odpowiedz
@ButelkaBezKaucji: i kto tu ma jakieś kompleksy? Musisz ciągle powtarzać, że ciebie nie dotyczy bo wyjechałeś. I mieszasz z gównem tutaj ludzi z naszego kraju. To jest właśnie dowartościowywanie się. A mi będziesz wmawial jakąś nienawiść. Żarty sobie robisz.
Jak mnie sytuacja w Szwajcarii interesuje to nie siedzę i nie dyskutuje na tamtejszym wykopie. Więc po co to mieszanie z błotem i wyśmiewanie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niemamkoncepcji: Serio ponad 1000 plusów zebrał clickbait? To jest dla mnie przerażające, jak nikt nie weryfikuje artykułów prasowych w dzisiejszych czasach. Fakt: posłowie dostali zwrot zaliczki związany z kwota wolną i pit2, tak jak umożliwili to zrobienie każdemu
  • Odpowiedz
@rydzo ja musze powtarzac xD? Jestes pierwsza osoba z wpisu ktora gada glupoty o tym ze wyjechalem i sie musze dowartosciowac, nigdzie o tym nie wspomnialem, tylko ze jest to dla mnie zabawne bo mnie nie dotyczy xD nie ja to zaczalem, napisalem ze mnie szmiesza wszystkie newsy z kraju o polityce i tyle, stonoga jednak dobrze mowil xD

Nikogo nie zmieszalem z gownem i do nikogo personalnie nie napisalem, tylko
  • Odpowiedz
@ButelkaBezKaucji: Oni się do Ciebie srają bo wstawiłeś post jak bardzo dobrze Ci się mieszka poza granicami i lubisz się śmiać z polaków którzy są głupi i nigdy więcej tu nie wrócisz. Dużo osób najwyraźniej wzięło to do siebie, nie wiem czy jesteś tak bezpośredni w relacjach ale jeśli masz trochę empatii to nie możesz się dziwić takiej reakcji.
No chyba trochę zarzutkujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@ButelkaBezKaucji: no przecież podkreślasz fakt, że wyjechałeś. A potem dajesz tekst co cytuję tu poniżej.
Pod tani market też sobie czasami chodzisz i gadasz ludziom, że kupują tanie i dziadostwo. A ty kupujesz w delikatesach i w ogóle w pyte a oni są dymani. Bo tak to mniej z twojej strony wygląda.
I jeszcze ostentacyjne pisanie Polska czy Polacy z małej litery.

Sam poczytaj swoje wpisy tutaj i pomyśl czy tak pisze osoba
  • Odpowiedz
@njay: co oznacza, że uchwalili bubla nie porządne prawo i najwyraźniej wstydu nie mają skoro korzystają z furtki bo wypuścili syfa i teraz sami dostali po portfelu - przy czym zarabiają o niebo lepiej niż inni obywatele - gdzie tu rola clickbaita???
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niemamkoncepcji: No tamto zdementowali, więc też clickbait póki co. W główną straciłem wiarę już dawno temu, tam nie ma po co wchodzić. Teraz tracę wiarę w mirko
  • Odpowiedz