Wpis z mikrobloga

@Gluptaki: Też bardzo chciałem wyjechać ale w pracy dostałem na tyle duże podwyżki, że pomimo wszystkich kłód pod nogi żyje mi się lepiej. Mimo wszystko uczę się języka wybranego kraju bo moim zdaniem puściły u naszych rządzących już wszelkie hamulce i chcę być gotowy. Jeżeli nic się nie zmieni w najbliższych latach to trudno będzie mnie zatrzymać ale na pewno będę interesował się również polską polityką tylko bez żadnych nerwów.
  • Odpowiedz
@ButelkaBezKaucji: jak widać musisz się dowartościować. Bo wyjechałeś gdzieś tam sobie i pewnie to największe osiągnięcie.
Po co siedzisz tyle na polskim portalu? Tak gdzie pojechałeś czujesz się gorzej więc musisz tu szukać wyższości nad innymi?
  • Odpowiedz
@rydzo chlopie co Ty bredzisz, mam tutaj konto od 13 lat, a wyjechalem z kraju moze z 9 lat temu jako mlody facet. 20 letni gość, z nadzieją i motywacją zeby sobie lepiej ulozyc zycie, mowie bardzo dobrze w obcym języku, mam dziewczyne, znajomych, dobrze płatną prace i jest zajebiscie, czas pokaze co dalej.

Przeczytaj co napisales jeszcze raz i sie usmiechnij do lustra xD
Co zalosna proba ataku xD
Skad jest
  • Odpowiedz
@niemamkoncepcji: złożyli wniosek do KIS w styczniu o wydanie indywidualnej interpretacji podatkowej i już dostali odpowiedź. ja składałem ostatniego dnia grudnia i do tej pory czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wiadomo, wszyscy są równi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz