Wpis z mikrobloga

nie powiedziałbym że auchan jest najtańszy.

@stassma: Mam odwrotne zdanie. Auchan jest najtańszy, ale ma w miarę wyrównane ceny. Inne sieci stawiają na atrakcyjne promocje, które robią tylko dobre wrażenie, ale przeciętny koszyk wychodzi w nich drożej.
  • Odpowiedz
@wigr: O, myślałem że całkowicie się zlikwidowali. Co do PiP to był to jedyny makret w którym mogłem w Radomiu kupić dobrej jakości wołowinę, dziczyznę i tego typu rzeczy.

W kwestii Auchan - to ostatni z typowych hipermarketów, ze wszystkim - dlatego mogą obniżyć marżę na żarciu bo żyją z czego innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Foyth: Waitrose jest dla mnie legendą, słyszałem wiele, nie byłem, bo chyba w promieniu 30 mil takiego nie mam. Yorkshire here.
A co do ciekawych sklepów spożywczych to byłem kiedyś w Whole foods w Londynie. Cuda na kiju do jedzonka, jakościowo to chyba też nic lepszego nie widziałem. Ale ceny...to ja chyba przemilcze.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W Polsce już nie ma chyba sieci tego typu.


@wigr: Są, ale mniejsze i częściowo zaopatrzane także w rzeczy cenowo dla "normików". K&M Delikatesy i Eurospar nasuwają się na myśl jako pierwsze (ten drugi przejął niektóre sklepy po Piotrze i Pawle).

Ale takiego 100% tylko dla snobów to ze świecą u nas szukać - z prostego powodu, nie ma na to tak dużego rynku żebyś się utrzymał. Ci którzy są trochę
  • Odpowiedz
  • 6
@WarmWeather biedronka taka droga? Ostatnio zrobilem zakupy za 120zl na tydzien dla dwoch osob. Oczywiscie wszystko na promocjach. #!$%@?, czlowiek zarabia powyzej sredniej krajowej i kupuje w dyskontach na promocjach, #!$%@?....
  • Odpowiedz