Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirko, mam problem urologiczny

Tzn co 1,5-2 h musze się odlać inaczej nie wytrzymam, do tego niskie cisnienie strumienia. Nie dam rady sie naprężyć i siknąć na półtora metra tak jak kiedyś. Co najwyżej kilkadziesiąt cm i to ledwo ledwo. Samo naprężenie też kiepsko wychodzi.

Byłem u Urologa na NFZ

1. dał mi jakis proszek by sie pecherz uspokoił odnośnie częstości i dał skierowanie na USG i konsultacje bo on sam nie umie...
2. byłem na USG w tej samej klinice i typ stwierdził, że na USG zarówno pęcherz ( przy ok 250ml musze lac a ekstremum ktore moge donosic to ok 400-450 i juz pękam wiec cienko bo pęcherz nawet do 1 litra powinien pomiescic) jak i nerki są ok. Nie chciał komentować niskiego cisnienia a moje pytania o prostate zlał twierdząc, że to nie w moim wieku się bada ( 30 lvl here)
W ogóle poleciał w kule bo powrotnie odesłał mnie do lekarza nr 1 zamiast samemu stawiac diagnoze.
Placówka prywatna na NFZ więc odniosłem wrażenie, że celowo zamiast od razu diagnozować rozciągają mi to na jak najwięcej wizyt by raz, kosić refundacje z NFZ kilkukrotnie, a dwa zachęcić mnie bym zakupił prywatne konsultacje ( które starał mi sie delikatnie wcisnąć) i tak to się ciągnie, Wizyta za 2 tygodnie....

Miał ktoś z was takie problemy. Pęcherz od biedy może jest nadreaktywny ale martwi mnie niskie cisnienie, tak samo niskie jest przy spuście.

#medycyna #urologia #zdrowie #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61faf1e399f26e000a5d7953
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
982344c09b: @alteron
Jeżeli prostata To czemu zaden z 2 urologów nie zbadał mi od razu prostaty do #!$%@? nedzy? ani w krwi ani nawet fizycznie?
URO nr 1 zapisał mi tylko Vesisol na nadreaktywny pęcherz i USG i na tle nerwowym wstepna diagnoza...
URO nr2 odbębnił USG pęcherza + [rzejechał po nerkach, zaparcie skomentował, że to dla gastrologainternisty zajecie a moje pytania o Prostate zlał, żem za młody na tkaie
  • Odpowiedz
Jeżeli prostata To czemu zaden z 2 urologów nie zbadał mi od razu prostaty do #!$%@? nedzy?


@AnonimoweMirkoWyznania: Poczytaj sobie może o objawach jakie daje problem z prostą i zrób sobie badania pod tym kątem.
Ludzie czemu wy jesteście tacy nieporadni? Zauważasz niepokojące objawy, idziesz do lekarza, robisz badania. Czasem trafia się na lekarza który ma to w dupie, to szukasz innego.
  • Odpowiedz