Wpis z mikrobloga

Halo #inpost macie jakieś nagrody dla uczciwego obywatela? Wasz kurier zostawil paczki pod paczkomatem, a @tomasztom je zabezpieczył, szkoda że konsultant z infolinii nawet dziękuję nie powiedział (,).
Edit : bo już jestem posądzany o kradzież. Zobaczyłem paczki zadzwoniłem na infolinię i gostek z infolinii powiedział żebym je zabrał a kurier ma się do mnie zgłosić po paczuszki.
Tomasztom - Halo #inpost macie jakieś nagrody dla uczciwego obywatela? Wasz kurier zo...

źródło: comment_1643897863A0CLErtQMleywZXsEzVjYh.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Tomasztom Good job. Coś plaga ostatnio z tym zostawianiem przesyłek, nas w oddziale ostrzegali żeby przy odbiorze nadań nie odkładać na bok paczek bo tak się to może skończyć. Ja to mam schizę że gdzieś mi się przyklei mała saszetka do większej paczki I umieszczę je razem w skrytce, a potem będę jej szukać po aucie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pomaranczowyogorek: przecież musisz być w zasięgu BT aby otworzyć zdalnie skrzynkę ()

@raven4444: BT? Chyba niekoniecznie, bo kiedyś dało się to oszukać apkami typu FakeGPS. Także na pewno działało to w oparciu o lokalizacje GPS, wydaje mi się, że tak jest do tej pory(?). Ktoś potwierdzi?
  • Odpowiedz