Wpis z mikrobloga

witam witam

Dopadło mnie na fb jakieś hakierstwo czy coś w tym stylu. Pierwsza akcja była 26.01, zaczęły mi przychodzić jakieś #!$%@? smsy od numeru zaczynającego się na +1 246... ale nie otwierałam no bo pomyślałam, że to jakieś oszustwa, aż w końcu wywaliło mnie z mojego konta z informacją, że zmieniłam hasło w zeszłą sobotę a ja sama nic nie zmieniałam. Po jakiejś godzinie udało mi się odzyskać konto więc ku przestrodze zmieniłam hasło, maila plus na mailu poszła dwuetapowa weryfikacja. No i sobie żyłam spokojnie aż jakiś czas temu ta sama sytuacja... konto postanowiło powiedzieć mi siema. Tym razem jednak miałam włączone powiadomienia w przypadku podejrzanych logowań i wiem, że typ próbujący na nie wbić jest ze Słupska i ma mój stary numer telefonu. Kurde nie wiem o co chodzi, próbowałam dzwonić do typa, ale nie odbiera a ja już z #!$%@? nie mogę wytrzymać. Ktoś coś jakieś pomysły co dalej zrobić, można to gdzieś zgłosić czy coś? Aktualnie konto jest zablokowane i czekam na weryfikację, ale jak trzeci raz powtórzy się sytuacja to jebne.

#facebook #hakerzy #hakiery #socialmedia
  • 1