Wpis z mikrobloga

@Springfield: badz wykopkiem retardem, nie rob nic, #!$%@? cos na kolesia ktory pracowal przy zip2, mial swoj udzial w paypalu, zostal milionerem, #!$%@? cala ta kase robiac 2 firmy produkujace rzeczy ktore wywracaja swiat do gory nogami, brak profitu.
  • Odpowiedz
bądź wykopkiem retardem który nie kwestionuje "autorytetów"


@Springfield: uaaaau, debunking XD ale co on jakies nie wiem, zyciowe prawdy tam oglasza? btw retardzie, musk to dla mnie zaden autorytet, to po prostu koles ktorego firmy zmieniaja losy swiata.
  • Odpowiedz
@hekktik: widzę że zajęło Ci niecałą minutę obejrzenie wszystkich materiałów, prawdziwy psychofan xD, jego firmy nie zmieniają losów świata bo nie są jego, on jest tylko pionkiem co byś wiedział gdybyś spędził chociaż 10 minut na kwestionowanie czegoś ale po co.
  • Odpowiedz
@Springfield: no i co z tego retardzie? xd wiesz ze na kazda firme sklada sie zarzad, podzial akcji, akcjonariusze? gdzie te firmy byly zanim musk tam sie nie pojawil? w #!$%@?. tak sie robi biznesy, zaklada sie jakies firmy, spzredaje udzialy albo firme komus kto widzi potencjal i rozwija ją dalej, nie wiem moze przegapiles miliard takich przypadkow w historii i podniecasz sie ze to jakis "debunking" rotfl

rozumiem ze
  • Odpowiedz
@hekktik: co ty #!$%@? w ogóle bo się pogubiłem, takie fikołki w obronie swojego Elona którego broniłeś że jest geniuszem nazywając mnie retardem a nie obejrzałeś nawet minuty filmów które idealnie debunkują jego otoczkę geniusza, trochę pokory XD

gdzie te firmy byly zanim musk tam sie nie pojawil?


w sensie jak tatuś mu dołożył hajs z
  • Odpowiedz
@hekktik: a ja nawet nie odnosiłem się do tego czy te firmy rewolucjonizują coś czy nie XD, mówiłem tylko że nie kwestioniujesz autorytetu Elona i jesteś jego fanem po tonie wypowiedzi jakiej udzieliłeś wyżej

badz wykopkiem retardem, nie rob nic, #!$%@? cos na kolesia ktory pracowal przy zip2, mial swoj udzial w paypalu, zostal milionerem, #!$%@? cala ta kase robiac 2 firmy produkujace rzeczy ktore wywracaja swiat do gory nogami,
  • Odpowiedz
@Springfield: z tym że ta ciężarówka to troche lipa względem konwencjonalnej. Bo albo śmieszny zasięg, albo duża masa własna zostawiająca mało miejsca na ładunek.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Springfield: Te ciężarówki niczego nie zastąpią, bo są do dupy. Chwyt marketingowy i futurystyczny PR jak większość tych pomysłów. Żeby to coś miało zasięg porównywalny z typowym amerykańskim truckiem to musiałoby wziąć na pokład 17 ton baterii zamiast 1 tony paliwa w trucku. Nawet jeśli efektywność baterii drastycznie zwiększy się w przyszłości (Musk mówił o wzroście pojemności jego baterii o 50%), to nawet takie wzrosty sprawią, że bateria będzie ważyła
  • Odpowiedz
on jest tylko pionkiem co byś wiedział gdybyś spędził chociaż 10 minut na kwestionowanie czegoś ale po co.


@Springfield: A Ty gdzie sprawdziłeś te rewelacje po zakwestionowaniu jego otoczki geniusza?
Bo napewno nie był to Tom Mueller, jeden z najlepszych inżynierów rakietowych systemów napędowych na świecie, który niejednokrotnie się o nim wypowiadał, że jest
  • Odpowiedz
  • 0
@Trybun_Plebejski
1: masa to nie wszystko, są też towary duże, lecz lekkie
2: nawet jak będzie miała 1/3 ładowności to taka ciężarówka będzie miała tylko przerwy na ładowanie i serwis, przy obecnym trendzie rozwoju autopilota Tesli
3: odejdą koszty opłacania kierowców, będzie się opłacało kupić kilka cybertrucków zamiast wypłacać jedną pensję Johnowi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Springfield: i czemu służy to twoje kwestionowanie autorytetów? Doszukiwanie się "ukrytej prawdy" żeby poczuć się lepszym? Cały kontent który wrzucasz na Mirko to szuryzm albo Kononowicz, zajmij się może czymś poważnym
  • Odpowiedz