Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Chyba ich pogrzało z usunięciem wheel spinów z perkow samochodów xD Mam powtarzać po 10 razy ten sam wyścig, żeby nabic lvl i dostać losowanie za 5 koła, gdzie auto wymagane do playlisty kosztuje czasami 2 miliony? XD Mogli zablokować możliwość nabijania perkow w dublach samochodów, ale wywalenie całkiem spinów z umiejętności sprawia, że ta gra zamienia się w grind. Zastanawiałem się nad przedłużeniem gamepassa, żeby pograć raz w tygodniu jak wlatują nowe zadania, ale ułatwili mi podjęcie decyzji xD #forzahorizon5
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanTadeuusz: jest tyle gier na Game Passie, że naprawdę nie żal to odinstalować. Sam mam przegrane ok. 100 h w tej części Horizon ale patrząc na zmiany jakie wchodzą przestałem grać i zainstalowałem sobie Halo Infinite i Mass Effecta. Szkoda tracić czas na FH5 :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wuju84: no odblokowywać perki, dające premie do zdobywanych punktów, żeby szybciej odblokowywać kolejne perki, dające jeszcze więcej premii do zdobywanych punktów. Fajne.

Ewentualnie jeszcze 10 Forza points, gdzie fajne auto kosztuje 800 xDD
@wuju84: no ale to nie jest gra typu grasz kariere zeby za rok se kupic lepsze auto, tylko też w jakimś stopniu piaskownica. Do tego dodali podobno nagrody za 1-5k w wheelspinach. Przecież nikt normlany nie będzie tryhardował w forze zeby se jakieś auto kupic xD W ogóle co to za wzmianka o ekonomii gry, jak w jakimś mmo czy coś xD
@amn1337: o jakim graniu przez rok mówisz by kupić lepsze auto? o jakiej ekonomii mówię? o troglodytach którzy blokowali przyciski na padach by jeździć wyścigi i nabijać punkty, które później wymieniali na losowania, taki tylko przykład. Na tagu spokojnie ich znajdziesz. Dzięki temu aukcje w tej grze straciły sens. O takiej ekonomii mówię.
Trzeba być bardzo upośledzonym żeby w tej grze narzekać na możliwości zakupu lepszego auta bez używania farmionych wheelspinów.
@wuju84: a jaki sens ma tutaj dom aukcyjny, jak on w 90% przypadków nie działa i dzieli się na dwie grupy aut, po 10-20k i 1kkk+ to przecież nie ma sensu robienia jakichkolwiek aukcji, dodatkowo widełki są sztywno nakładane co też psuje rynek, bo są ceny narzucane, a nie ustalane przez graczy na rynku, tak jak to zdrowo powinno wyglądać. No a fakt faktem zarabianie jest proste, więc tutaj się zgodzę
@amn1337: @wuju84: Przecież ta gra ma od cholery problemów technicznych, a net code to jest porównywalny chyba z battlefieldem 4 przy premierze. Wydaje mi się, że większym problemem jest jednak znikanie aut, rozłączanie z rozgrywką, freezy, czy też to, że ghost mode i pogoda jest po stronie klienta, a nie serwera, niż ekonomia. Którą swoją drogą można by poprawić poprzez zwyczajne zablokowanie perków w dublach samochodów - jak już raz