Wpis z mikrobloga

#zalesie #pieklo

Dziś wieczorem, przed dwudziestą siedziałem w autobusie na pętli czekając na jego odjazd. Ze mną były tam jeszcze 2 osoby, do odjazdu 10 minut. Do autobusu weszły jeszcze 2 dziewczynki, na oko może z 12 - 13 lat, usiadły niedaleko drzwi. Nie miały maseczek. Jakieś 5 minut przed odjazdem do środka wszedł koleś, tak z 50 lat i z miejsca wypalił do nich - czemu nie noszą masek. Dziewczyny odpowiedziały grzecznie, że nie mają. On #!$%@?ąc telefonem zaczął się wydzierać, że będą płaciły mandat. Dzieciaki wstały i wybiegły z pojazdu, nie wiem gdzie, na zewnątrz było ciemno. On, bardzo z siebie zadowolony usiadł i jeszcze tylko wywarczał "jak wszyscy to wszyscy"...

Ale to nic, w końcu miał rację, w końcu ludzkość trzeba ratować, w końcu bez masek nie wolno.

Autobus ruszył z pętli, przejechał może 300 metrów i zatrzymał się na pierwszym przystanku. A on wstał, wyszedł i stanął pod wiatą. Pod którą będzie czekał na kolejny autobus, do którego pewnie na pętli wejdą te dziewczyny bo to jedyny jeżdżący tą trasą. Żeby je znowu spotkać.

I myślicie, że ta ustawa dla #!$%@? nie ma szans na przejście? Myślicie, że my sami nie umiemy zrobić sobie piekła na tej ziemi?
Bartholomew - #zalesie #pieklo 

Dziś wieczorem, przed dwudziestą siedziałem w auto...

źródło: comment_1643757626mvO6yU86qm38buSgl63ofQ.jpg

Pobierz
  • 3
@BarLuk: Bo w autobusie należy zasłaniać nos i usta. Przy wejściu wiszą stosowne informacje. I napisałem, że racja była formalnie po jego stronie natomiast była to strona ludzkiej mendy, śmiecia bez serca, który wypędził małe dziewczynki w ciemną noc bo jest małą wszą (faktycznie był niski).

Natomiast na to co zrobił potem nie miałem jak zareagować.
@Bartholomew: 80 lat temu, hitleryzowane:
Bo tramwajem nie wolno jeździć Żydom. Przy wejściu wiszą stosowne informacje (uprawomocnione ustawami norymberskimi). Racja była formalnie po jego stronie, natomiast była to strona ludzkiej mendy, śmiecia bez serca, który wypędził małe Żydówki w ciemną noc bo jest małą wszą (faktycznie był niski).

Dokładnie tak jak Ciebie - nie dziwi mnie, że potrafimy sami sobie robić piekło na tej ziemi...