Wpis z mikrobloga

#genshinimpact ##!$%@?
111 wishy:

1x Kujou Sara (C0)
1x Xinyan (C1), to pierwszy raz jak mi wypadła więc widocznie musiałem dostać C0 wcześniej z jakiegoś eventu
2x Yanfei (C1)
4x Beidou (C6), miała C5 więc za 3 kopie dostałem już tylko starglitter :/
4x Xingqiu (C5), wziąłem C6 z eventu

1x Zhongli (C0), gwarantowany
1x Mona (C1), przegrane 50/50, z jednej strony i tak bym nie grał Ganyu, a z drugiej Moną też nie gram xD
Elec - #genshinimpact ##!$%@?
111 wishy:

1x Kujou Sara (C0)
1x Xinyan (C1), to p...

źródło: comment_1643747940ZCgkRfwt04k6l9rjihnToW.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Pioter_Polanski: Nie chce mi się tryhardować abyssa a na otwartym świecie przytrzymanie charged ataku to dla mnie za dużo roboty xD
Składać artefaktów też mi się nie chce a i tak ̶m̶a̶t̶k̶a tata ziemia jest pierwszy w kolejce ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kiciuk: Nie bierz tego do siebie mordeczko, ale rady kogoś z 45AR i postaciami na 60lvlu są dla mnie średnio ważne. Dobrze wiem co potrafi Ganyu, po prostu obrałem sobie za cel zrobienie teamu pod Klee mimo, że wiem, że nie jest zbyt mocna w porównaniu do nowszych postaci, ale tak jak pisałem wyżej nie silę się na abyssa więc waifu > meta.

A Ganyu ma jeden z najlepszych charged ataków
  • Odpowiedz
@THE2012END: Myślałem o tym jak tylko wyszła Ganyu i tak na prawdę no to nie mam Ganyu więc nie wiem.
Aczkolwiek. Z Klee ogólnie jest straszny problem bo nic w grze nie jest w stanie dorównać jej nakładaniu pyro.

C6 Xingqiu zwiększa ilość wodnych mieczy przyzywanych z jego bursta i nawet z tym jedyne vaporize combo jakie Klee może robić to dwa normalne ataki + jeden charged atak. Rzucisz E to
  • Odpowiedz
@THE2012END: Jest opcja żeby nałożyć mobom wodę i burstować to ventim tak żeby jego ult był wodny, wtedy teoretycznie Klee powinna móc vaporizować każdy hit.

Ale wtedy zabijasz sens Viridescent Venerera: Decreases opponent's Elemental RES to the element infused in the Swirl by 40% for 10s.
  • Odpowiedz
@THE2012END: Oto co KeqingMains ma do powiedzenia w temacie support Ganyu:

Ganyu can be a strong source of off field Cryo application. While generally not potent enough to keep up with strong Pyro DPS alone, she is a good option alongside Kaeya, Rosaria, or Diona.


I na jutubie widziałem tylko dwa filmiki z Klee+Ganyu. Pierwszy miał jeszcze Dionę a drugi był przeciwko lodowym mobom ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Elec: hehe, możesz się śmiać ale ja mam ponętną Ganyu która twoją małą czerwoną dziewczynkę ma na JEDNEGO strzała nawet gdyby użyła pierwszego lepszego jednogwiazdkowego łuku bez żadnych ulepszeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz