Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrFisherman: no właśnie planuję w tym miesiącu zacząć od nowa bo już niewiele pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przede wszystkim jest starszy i madrzejszy/głupszy o te kilkanaście lat, więc na pewno odbiór będzie inny. Nadszedł czas
  • Odpowiedz
Chciałbym zapomnieć całą fabułę Lost i obejrzeć to jeszcze raz od początku z taką samą niewiedzą jak za pierwszym razem :D

Może się uda tak za 10 lat pozapominać.


@MrFisherman: chciałbym mieć taką pamięć :(
Ja zapominam od razu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HrabiaVonGogo: no ja jakoś w tamtym roku oglądałem pierwszy raz, pierwszy i drugi sezon są dość realistyczne stąd dużo ludzi je najbardziej lubi, potem wchodzi fantastyka, sci fi i inne zjawiska paranormalne i to jest taki zajebisty mix xD no ale mi się podobało a na końcu dobrze to wytłumaczyli, mimo to dużo ludzi nie rozumi i mnie wkurza jak potem ktoś pisze głupoty jak to było :D
  • Odpowiedz
@MrFisherman: Zagubieni to mój ulubiony serial i chyba tak zostanie . Pierwszy raz obejrzałam go jeszcze w czasach gimnazjum , i teraz co kilka lat sobie oglądam wszystkie sezony od początku i dalej mnie urzeka. Też zawsze sobie żartuje, że chciałabym stracić pamięć i móc jeszcze raz to wszystko przeżywać .
  • Odpowiedz